Skocz do zawartości
Scissorhands

"KONKURS - Wygraj płytę główną ASUS P8P67 Pro!"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie co do konkursu:

KONKURS - Wygraj płytę główną ASUS P8P67 Pro!

 

Konkurs trwa od 18 stycznia 2011 do 24 stycznia 2011 roku włącznie.

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia.

 

Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.

 

Także moje pytanie o wyniki bo może tylko ja ich nie znalazłem, a powinny być od około 27 stycznia dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Witam.

 

Jeśli ktoś z redakcji, ma jakieś informacje nt. terminu przysłania nagród, to proszę o kontakt tu lub na priv.

Edytowane przez NuCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Witam.

 

Czy już coś udało się dowiedzieć w tej sprawie?

Edytowane przez NuCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie otrzymałem. Przesyłka: poprawiona płyta z końcówką B3 oraz gadżety już jadą do Polski i na dniach mają być wysłane do zwycięzców. Całe opóźnienie wynikło z wtopą Intela i poprawkami płyt głównych. Należy uzbroić się w cierpliwość, monitoruje cały czas ten temat i staram się by nagrody jak najszybciej do Was przyjechały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Z informacji jakie otrzymałem. Przesyłka: poprawiona płyta z końcówką B3 oraz gadżety już jadą do Polski i na dniach mają być wysłane do zwycięzców. Całe opóźnienie wynikło z wtopą Intela i poprawkami płyt głównych. Należy uzbroić się w cierpliwość, monitoruje cały czas ten temat i staram się by nagrody jak najszybciej do Was przyjechały.

 

 

Dzięki wielkie za informację, przynajmniej można spokojnie czekać na nagrodę niespodziankę, no chyba że Asus już zdradził jakie są nagrody za 2 i 3 miejsce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło w temacie nagród? Ja dalej nic nie otrzymałem.

 

 

EDIT:

 

Dzisiaj doszła paczka :) Dzięki za konkurs!

Edytowane przez B4zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z informacji jakie posiadam nagrody za miejsca 2 i 3 zostały wysłane w ubiegłym tygodniu pod wskazane adresy. Zwycięzca konkursu, który miał otrzymać płytę główną otrzyma nagrodę max na początku kwietnia. Nie zgodziłem się na wymianę tej płyty na niższy dostępny model. Wersja jaką wygrał nasz czytelnik płynie do PL i zostanie dostarczony od razu jak się pojawi. Braki w dostawach są związane jak sami pewnie wiecie z styczniowej wtopy jednego z producentów, teraz modele B3 są mocno opóźnione i jest ich za mało w porównaniu do zapotrzebowania. Monitoruje ten temat, w razie pytań piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NuCore

Nagroda, a dokładnie nagrody (bo było ich kilka) dotarły we wtorek. Jakby wyczuli czym się zajmuję, bo pasują jak ulał:) Co prawda zawsze pozostanie mały niedosyt, że zabrakło szczęścia do miejsca o oczko wyższego, ale i tak nie jest źle. Nagrody znacznie bardziej przydatne i pożyteczne, niż smycze i długopisy rozdawane co rusz w niektórych konkursach. Ważne jest to, że nagrody nie są z tych tzw. "ani do użytku, ani do sprzedaży" - bo nie wiadomo co z nimi robić.

Te można spokojnie używać i na pewno się przydadzą. Thx.

Edytowane przez NuCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce - ASUS P8P67 Pro: czarekku - przesyłka zostanie wysłana po długim weekendzie

2 miejsce - Gadżety ASUS: NuCore - przesyłka dotarła

3 miejsce - Gadżety ASUS: B4zyl - przesyłka dotarła

 

Powyższe informacje otrzymałem od ASUS. Płyta nadal jest bardzo ciężko dostępna w PL i całe opóźnienie jest spowodowane wadliwymi układami na płytach pod Intel. Nowe modele już podobno wjechały na rynek Polski. Asus zapewnia dostarczenie przesyłki z płytą zaraz po majówce. Niestety to nie my wysyłamy nagrody tylko sponsor, za wszystkie niedogodności z góry przepraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce - ASUS P8P67 Pro: czarekku - przesyłka zostanie wysłana po długim weekendzie

2 miejsce - Gadżety ASUS: NuCore - przesyłka dotarła

3 miejsce - Gadżety ASUS: B4zyl - przesyłka dotarła

 

Powyższe informacje otrzymałem od ASUS. Płyta nadal jest bardzo ciężko dostępna w PL i całe opóźnienie jest spowodowane wadliwymi układami na płytach pod Intel. Nowe modele już podobno wjechały na rynek Polski. Asus zapewnia dostarczenie przesyłki z płytą zaraz po majówce. Niestety to nie my wysyłamy nagrody tylko sponsor, za wszystkie niedogodności z góry przepraszamy.

 

jak czytam ten temat i podobny na pclolu to fajnie ,że pjura onet nie przejał :)

 

Przesyłki nagród trwały by 6-8 miesięcy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki nagród trwały by 6-8 miesięcy :lol:

Za twardzi jesteśmy :>

 

Generalnie jest tak, że gdy wysyłamy nagrody prosto z redakcji, to idą zazwyczaj od ręki jak wszyscy doślą dane. Niestety, na firmy zewnętrzne możemy tylko wywierać nacisk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na spotkaniu w twojej sprawie. Sprawa została rozwiązana, paczka wyjedzie kurierem w piątek. Jak tylko otrzymam numer listu przewozowego, dam info na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za informacje.

 

 

@EDIT

 

Nagroda dotarła przed momentem, ASUS w ramach rekompensaty za długą wysyłkę dorzucił kilka gratisów :)

Dzięki za konkurs!

Edytowane przez czarekku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...