Skocz do zawartości
benqzenq

Explorer.exe - uporczywy problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż jak chcę coś skopiować lub wyciąć, niekiedy usunąć to pojawia się komunikat explorer exe z sławnej wiadomosci o błędzie typu "nie wysyłaj" ;D i wszystko nagle znika tzn. pasek i ikony i zaraz się pojawiają, ale gdy np. zrobie 2raz tą samą rzecz np. cos chce skopiować jest zawiecha! to jest Wku+wiające!!!! Czy jest jakas rada? :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz MHDD i pełny test, podobnie Memtest (ale nie testuj jednocześnie).

 

Wszystkie aktualizacje (łącznie z SP3) zainstalowane? Masz jakieś podejrzane procesy w tle?

 

Sorry, ale w pierwszym poście nie podałeś ŻADNYCH szczegółów i liczysz, że ktoś to wydedukuje? E-e.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz MHDD i pełny test, podobnie Memtest (ale nie testuj jednocześnie).

 

Wszystkie aktualizacje (łącznie z SP3) zainstalowane? Masz jakieś podejrzane procesy w tle?

 

Sorry, ale w pierwszym poście nie podałeś ŻADNYCH szczegółów i liczysz, że ktoś to wydedukuje? E-e.

 

Mam sp3. w tle to mam gg/ free download manager/ nokia suite / daemon i avast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli procesy, których ikony niekoniecznie pojawiają się w trayu.

 

Nie chcę nabijać postów, więc powiem tak: zrób te 2 testy, wejdź w menedżer zadań i zrób screena zakładce z procesami. Ale tak, żeby było wszystkie widać, więc z zaznaczonym Pokaż procesy wszystkich użytkowników.

 

Ponadto, zastosuj się do "porady" (tej pogrubionej!) ULLISSESa.

 

@down: http://www.dobreprogramy.pl/MHDD,Program,Windows,20187.html i http://forum.pcformat.pl/Jak-wykonac-MEMtest-t

3 sekundy mi zajęło znalezienie OBU linków...

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jak ogarnąć memtest i mmhd. Bo w tym pierwszym aby jakis komunikat wyskauje a w mmhd nic nie ma!

 

screen:

 

Proszę odpowiedz jak z tymi programami jest...A i o co kaman z tymi przyklejonymi, jak tam nic nie ma o tym problemie -,-

post-178935-0-68205200-1296678431_thumb.jpg

Edytowane przez benqzenq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MHDD odpalamy z pena/cd. Odpalanie go w Win można sobie w tyłek wsadzić.

Zamiast MemTest proponuję użyć GoldMemory - odpalany jak wyżej.

 

Pod Windows to sobie możesz co najwyżej SMART zobaczyć z poziomu HD Tune/Victoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...