Skocz do zawartości
Ituriel

..:: ReF3renDoom ::...

Czy zgadzasz sie na przystapienie Polski do UE  

  1. 1. Czy zgadzasz sie na przystapienie Polski do UE

    • Nie wiem ; jestem istota pasywna ; zdana wylacznie na wole zrodla
      0
    • Tak - Z gospodarczego punktu widzenia nie mamy innej alternatywy
      17
    • Tak - po moi przeciwnicy mowia NIE
      0
    • NIE - bo moi przeciwnicy mowla TAK
      0
    • -Jak jest ? -Nie .... [Ciach!] -Dres life
      1
    • NIE rozumiem zartu , ankieta jest do [Ciach!]
      4
    • Tak - jestem narcyzem - Pvek
      0
    • CHE Pper NIE jest ok
      1
    • Jestem istota myslaca i ws3ymuje sie od glosu
      3
    • I tak inni wybiora za mnie ;/
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem , ze sama ankieta ktora wielu z was bedzie jutro/pojutrze wypelniac moze wydac sie troche oklepana pozbawiona glebszego sensu , wiec chcialbym podjac topic bardziej : po ludzku : Z zasady wasze odpowiedzi sa anonimowe , ale ... nie jestem moderem i nei wiem czy napewno tak jest.

 

Wiem ; jest to krzywdzace i z pewnoscia poronione ; ale coz ... mam taka po3ebe. Inni moze wyznaja bardziej wyrafinowany humor , ale .... niech sami cos napisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nie po wypowiedzi Gerharda Shredera, ze Niemcy odbiora ziemie pros wschodnich ktore nalezaly do nich. Niemcy w swojej konstytocji maja granice niemieckie jeszcze z przed 2 wojny swiatowej, jak to wytlomaczycie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nie po wypowiedzi Gerharda Shredera, ze Niemcy odbiora ziemie pros wschodnich ktore nalezaly do nich. Niemcy w swojej konstytocji maja granice niemieckie jeszcze z przed 2 wojny swiatowej, jak to wytlomaczycie??

Nie słyszałem o tym, ale coś mi się wierzyć nie chce. Zabrać Polsce jej ziemie - bez jaj, niemozliwe.

 

Ituriel

Co do tematu, to unijne topiki były juz dwa, albo i więcej. Ty jedyne co masz innego, to udziwnioną ankietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy mają akty własności z 1937r. . Podobno jest już 6000 gotowych podań  do sondów o odzyskanie ziemi i jak Polska wejdzie do Unii to oni odrazu włażą na pomorze.

no pewnie niech daja do sondów nic nie odzyskaja bo u nas w Polsce sa SĄDY :)

Co nas maja obchodzic akty wlasnosci z 1937 r. wedlug moch skromnych obliczen mamy teraz rok 2003 r.

JESTEM NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nie po wypowiedzi Gerharda Shredera, ze Niemcy odbiora ziemie pros wschodnich ktore nalezaly do nich. Niemcy w swojej konstytocji maja granice niemieckie jeszcze z przed 2 wojny swiatowej, jak to wytlomaczycie??

Chodzi o Prucje Niemiec na oczy? A moze kiedys tez slownik widziales? Sprawdz tez jak sie pisze nazwisko Schroeder

 

Niemcy mają akty własności z 1937r. . Podobno jest już 6000 gotowych podań  do sondów o odzyskanie ziemi i jak Polska wejdzie do Unii to oni odrazu włażą na pomorze.

:D A ja mam przedwojenne obligacje, i moge sobie je w odbyt wsadzic, bo sa nic niewarte, podobnie jak te akty wlasnosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, moj dziadek ma papiery na 180 Ha ziemi pod warszawa odebranej po Iszej wojnie i co? Ktos mu to da? Zydzi kloca sie o kazdy skrawek ziemi w Polsce i co? Ktos im to dal? Myslisz ze Niemcom damy bez wahania. Granice sa ustalone i nic ich nie zmieni (moze wojna). A jak sie szwabom nudzi i maja za duzo kasy to niech wydaja na rozprawy... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nie po wypowiedzi Gerharda Shredera, ze Niemcy odbiora ziemie pros wschodnich ktore nalezaly do nich. Niemcy w swojej konstytocji maja granice niemieckie jeszcze z przed 2 wojny swiatowej, jak to wytlomaczycie??

Rece opadaja. Poziom intelektualny idzie tu w parze ze znajomoscia ortografii. Gratulacje- pelna symbioza :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dzisiaj obudzilem, wstalem lewa noga, nadepla mnie mucha,

rozpostarla skrzydla i powiedziala do mnie po chinsku 

idz i zaglosuj. i tak sie stalo.

STARY uwazaj stales sie najprawdopodobniej ofiara SPISKU masonsko-zydowsko-szwabskiego, specjalne sily polaczonego Mosadu i wywiady niemieckiego zwerbowaly muchy do siana imperialistycznej propagandy a dla zmyly jest ona bzyczana po chinsku ale my czuwamy juz podstep zwietrzylismy nie beda nam tu agitowac i ziemi wykupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dzisiaj obudzilem, wstalem lewa noga, nadepla mnie mucha,

rozpostarla skrzydla i powiedziala do mnie po chinsku 

idz i zaglosuj. i tak sie stalo.

STARY uwazaj stales sie najprawdopodobniej ofiara SPISKU masonsko-zydowsko-szwabskiego, specjalne sily polaczonego Mosadu i wywiady niemieckiego zwerbowaly muchy do siana imperialistycznej propagandy a dla zmyly jest ona bzyczana po chinsku ale my czuwamy juz podstep zwietrzylismy nie beda nam tu agitowac i ziemi wykupowac

:lol: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego calego balaganu podobaly mi sie argumenty neuro ... euro sceptykow ; film przedstawiajacy "stereotypowego" zyda , chwalacego sie , ze bedzie mogl odzyskac swoja stara kamienice.

 

Nie mowie , ze to niemozliwe , ale i tak nie mamy innego wyjscia.Wschod odpada ...

 

Dla sprostowania - nie jestem antysemita ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho sza niedowiarki ;]

Danzig war und ist ein Deutsche Stadt

rotfl, uwazajcie na nauczycieli niemieckiego bo to pewnie nowa 6 kolumna, jak tylko wejdziemy do Uni od razu sie zacznie konflikt ;]

Hitler tez mowil o Europie bez granic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...