Skocz do zawartości
SpeedyBangBong

Gra na 3 monitorach

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zainteresowało mnie granie na 3 monitorach, świetnie to wygląda na filmikach i wrażenia też pewnie są świetne (chyba że nie ?) i tu moje pytanie - czy opłaca się grać na kilku monitorach ? Jak wygląda to w grach ? No i jak ze sprzętem ? Trzeba chyba mocny sprzęt mieć. Nie chcę grać w 3D na tych monitorach bo dochodzą okularki od NVidii. Aktualnie posiadam Samsunga EX2220 i jestem zadowolony, być może dokupiłbym 2 takie same ? Bo dla mnie 30+ ekrany odpadają. No i oczywiście jak wygląda sprawa ramek ? Da się ją jakoś zdjąć, usunąć, czymś zastąpić, żeby to lepiej wyglądało ? Mówcie co myślicie na ten temat :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłeś ciekawy temat, też tym się interesowałem, głównie na potrzeby takich gier jak symulatory lotów jakiś statków kosmicznych, będzie to dobrze wygladało jeżeli tylko monitory będą miały dobre kąty widzenia. Myślę, że 22'' to też już za dużo jak na takie 3 monitory do grania(tzn tak mi się wydaje) pamiętaj też że gdzieś one muszą się zmieścić, nie pamiętam na jakich kiedyś grałem, ale były na pewno mniejsze niż 22''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się - mój ma 21,5' , lecz mam spore, masywne biurko, stoi w połowie puste, a jak przełożę PS2 to już w ogóle dużo miejsca się robi.

 

Chciałbym osiągnąć coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=Ox9Ogpf2tnM&feature=fvst bo nie tylko o gry Racing czy Symulatory mi chodzi ale też WoW czy wszelkie FPS'y dlatego też 3 a nie 2 monitory, bo przy 2 jest na środku przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Merlin85

Fajnie wygląda taka gra na trzech monitorach. Może kiedyś będę miał okazję, ale jak na razie to mam za słaby komputer do takiej zabawy.

Edytowane przez Merlin85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mało brakuje mi do tego żeby kupić 2 kolejne bo gotówka prawie cała, ale jedyny problem to taki że nie wiem ile mnie komórka wyjdzie a chcę jakąś porządną. Się zobaczy... jest to niemal jedno z moich geekowych marzeń i chcę je spełnić, jako że te monitory będą służyły mi jeszcze długo :D.

 

@Pisać, pisaaać... :)

Edytowane przez SpeedyBangBong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa specyfikacja wygląda tak :

 

Procek : AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz

RAM : 8GB Kingston 1333 MHz

Grafa : NVidia GeForce GTX 465

 

Uciągnie ? Najwyżej kiedyś bym dokupił jeszcze GTX 470 i jako 2 bym podpiął jeśli się da.

 

potrzebujesz druga grafe do SLI

wtedy w sterowniku bedziesz miał opcje surround, no chyba ze trzeci monitor podepniesz do integry lub drugiej karty (dowolnej) i połaczysz softowo

 

jak dla mnie najsensowniejsza karta do 3 monitorow teraz to hd5850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta odpowiedź proszę - można czy nie da rady ? :D

 

@Przecież moja ma do dyspozycji SLI, "wystarczy" dokupić drugą.

 

Może 2 takie ?

 

SAMSUNG BX2231

 

albo takie SAMSUNG EX2220

 

albo jeszcze takie BenQ GL2240

 

I teraz pytanie - które najlepsze ? Poza tym chyba spiłowałbym, ściągnął? ramki boczne, i moje pytanie które z tych monitorów będą najlepsze ?

 

 

I jeszcze coś :P

Kartę GTX465 ponoć można podnieść do 470, próbowałem programem Asusa ale pisało że nie mogę tego zrobić. To był sąd ostateczny czy dałoby się wycisnąć te GTX470 ?

Edytowane przez SpeedyBangBong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że można, ale trzeba sypnąć kaską na coś co wykorzysta garstka użytkowników - więc nie opłaca się.

 

Dziękuję, pozdrawiam, koniec, kropka, wystarczy.

 

Może za parę lat jeśli będzie większy sens, lepszy sprzęt. Na razie podziękuję :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...