Skocz do zawartości
DarkLord

Silentium PC GLADIUS 800 lub 800W lub całkiem co innego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad wyborem nowej obudowy.Od kilku myślę czy wybrać wersję z oknem czy bez zależy mi na maksymalnym przewiewie ponieważ od niedawna bawię się w podkręcanie niestety tylko i wyłącznie na stockowym chłodzeniu wymiana nie wchodzi w grę ze względów budżetowych.Niestety moja obecna obudowa jakiś no - nameowy mustang

ma bardzo słabą wentylację przez co cierpi na tym sprzęt

Proszę o pomoc w wyborze lub podanie innej obudowy spełniającej następujące warunki :

 

- Budżet do 300 zł

- Najlepsza przewiewności

- Fajny wygląd ( pożądana cecha lecz nie konieczna jakoś to przeboleję)

- Dużo miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo kto Ci składał zestaw w którym jest 560 SOC, marny E6320 i zasilacz 850W który kupuje się do SLI z GTX'ów 580...

 

Popatrz na SilentiumPC Pilum 400, Bitfenix Shinobi z oknem i bez, Sharkoon T9 Value i Rebel 9 Aluminium, Xigmatek Utgard i Midgard, Coobitek Tatoo PRo i mój faworyt - Fractal Design Core 300 :P Polecam przejrzeć ofertę yooki.pl i cooling.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam składałem e6320 został z starej konfiguracji w której był jeszcze gf 8600

zasilacz kupiłem tylko dla tego że był po bardzo okazyjnej cenie grafe kupiłem pod nowego procka i7 2600K na którego zbieram kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie zdecydowanie można polecić LanCool-a K58 bardzo przewiewny i dobrze wytłumiony lub CoolerMaster 690 II(którego posiadam) IMO bardziej przewiewny i ładniejszy :rolleyes:, ale patent mocowania dysków kuleje w kwestii tłumienia

 

Jednak jak bawisz się w OC to rozważ tańsza obudowę(co w cale nie oznacza dużo gorszą) i zainwestuj w chłodzenie procka. Dobra obudowa ma duży wpływ na temperaturę wszystkich podzespołów, ale chłodzenie CPU powinno być następną rzeczą jaką wymienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań

Czy zalmana performę zamontuje na s1155 ?

Czy warto brać pentagrama karakorum ?

Czy Spartan da radę przy 3GHZ i wyżej ?

Ogólnie szukam chłodzenia które będzie kompatybilne z s 775 jak i 1155

jeśli tylko s 775 to cena-wydajność

Edytowane przez DarkLord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...