Skocz do zawartości
andrew777

PlanetSide 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta gra jest słabo zoptymalizowana, wymagania ma chyba większe niż BF3/ultra a graficznie tak sobie.

Ludzi jest od groma, latają jak lemingi i się strzelają, kampią na potęgę, każdy robi swoje.

Serwer musi być tylko z high pop. żeby nie było pusto.

Na Win8 trzeba odłączać pady/joye bo inaczej się nie włączy ;D

Edytowane przez bobrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna jest taka ze w walkach czesto bierze udzial kilkanascie razy wiecej ludzi, pojazdow itp. co np. w BF3 na full serwerze, wiec generalnie wiekszosc CPU nie ogarnia.

Moj Phenom dostaje czkawki nawet przy srednich potyczkach z mala iloscia pojazdow. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pograłem godzinke, ale na razie kompletnie nie ogarniam. Coś tam broniliśmy, coś tam przejmowaliśmy, ale ogólnie nie wiem co sie dzieje. A ratio 2:16, i zacząłem od killa. Nie cierpie multi na klawie i myszce.

 

Zerkne może na jakieś tutoriale, ale szczerze mówiac nie wiem czy mi sie chce przeznaczać na to czas. Gier mi nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że warto by odświeżyć ten temat bo od czasu ostatniego postu spooro się zmieniło a próżno na rynku szukać drugiej gry, która oferowała by możliwość strzelania do innych na taką skalę.

Najważniejszym tematem jest znacząco poprawiona optymalizacja. Teraz bez problemu można cieszyć się grą nawet przy bardzo dużych bitwach.

Został dodany nowy, długo oczekiwany kontynent znany z pierwszej wersji gry - Hossin choć nadal jest w fazie "early expedition" ;-)

Dodanych zostało również sporo nowych broni jak i pojazd latający ale to [ciach!]ły.

Sporo baz zostało gruntownie przeprojektowanych między innymi w celu ograniczenia farmy przez pojazdy i umożliwieniu dłuższych walk piechoty.

Przeprojektowany został również HUD, podgląd mapy taktycznej, dodany ekran statystyk po śmierci i zapewne kilka innych rzeczy, które mi teraz nie przychodzą do głowy.

 

Zmniejszono również liczbę serwerów dzięki czemu populacja znacząco się poprawiła. Obecnie są 2 serwery europejskie, 3 amerykańskie i 1 australijski.

 

Jeśli ktoś chciał by pograć, miał by jakieś pytania czy cokolwiek to zapraszam - strona Terran republic, SlothCommander na serwerze Miller.

 

A tu taki fajny filmik na koniec

 

https://www.youtube.com/watch?v=suPGIoVOqD4

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...