Skocz do zawartości
hanti

Obudowa w stylu htpc do ktorej wejdzie gtx570

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy moglibyście podac mi jakis model obudowy do ktorej wejdzie gainward gtx570 phantom ? nie to ze bede robil htpc z taka karta, tylko chcialbym miec taka obudowe do normalnego kompa

sprzet nie bedzie jakos bardzo podkrecany, ale w miare mozliwosci jeszcze jakby jakies dobre chlodzenie do i7 2600k zmiescilo to tez by dobrze bylo ;p

plz help

ps a oczywiscie plyta glowna atx

 

ewentualnie czy sa jakies gtx570 lub radeon 6950/70 ktore wejdą do np nox live 2 (max 23,5cm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATX, HTPC i wielgachny GTX570? Wymagania raczej trudne do spełnienia :razz: Może Cooler Master Elite 360? Mam taką budę w swoim HTPC (obudowa może być ustawiona zarówno pionowo, jak i poziomo) i karta dłuższa niż 24,5cm się tam nie zmieści. Wszystko więc zależy od tego jak długi jest ten GTX. Sama obudowa nie jest zbyt solidna (poziom innych skrzynek serii Elite).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grafa powinna wejść do różnych małych Lian Li, z tym że to nie full atx. Wypuścili nowy ATX HTPC PC-C60:

 

Maximum Video Card Size - 270mm

Lian Li Industrial Co., Ltd.

 

z tego co widać na tym filmiku, zależy w którym slocie jest karta, i ewentualnie czy będziesz używał tego koszyka na hdd (można dyski zainstalować tam gdzie cd, raczej nie masz dwóch napędów. Zresztą podobnie to wygląda w wielu innych klasycznych HTPC, nawet w mojej starej silverstone, wywalasz jeden koszyk na hdd, i można dać kartę 40cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok chyba znalazłem obudowę. ;) thermaltake dh 101 jeszcze zadalem pytanie do sklepu ile cm ma ta przestrzeń ponizej:

Dołączona grafika

 

szkoda ze tej c60 nie ma jeszcze do kupienia w pl ani na ebay

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajna fajna, ale max 16cm wysokosć ;p wybrałem dh101 wersja z wyświetlaczem na stronie thermaltake napisali, ze po wyjęciu koszyka na dyski zmieści się karta 10,6" czyli 269mm . To samo co napisał w sumie aerial ;p tylko kurde gdzie 3 dyski wsadze 2 normalne 3.5" i jeden ssd to sie będe martwił później. Myślę, że gdzieś się powinno móc upchac :D

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajna fajna, ale max 16cm wysokosć ;p wybrałem dh101 wersja z wyświetlaczem na stronie thermaltake napisali, ze po wyjęciu koszyka na dyski zmieści się karta 10,6" czyli 269mm . To samo co napisał w sumie aerial ;p tylko kurde gdzie 3 dyski wsadze 2 normalne 3.5" i jeden ssd to sie będe martwił później. Myślę, że gdzieś się powinno móc upchac :D

 

Ja upchalem w thermaltake DH 102

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...