Skocz do zawartości
CavV6

jaka grafika Low Profile pod PCI-E dla Della GX620

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jakie masz wymagania względem karty (cena, czy będziesz grać, cisza itd.) jako, że określenie "najlepsza" jest trochę mało precyzyjne.

 

Swego czasu trochę interesowałem się kartami Low-Profile i o ile dobrze wiem najmocniejsza tego typu konstrukcja to Sparkle GF GTS250 1GB

Sparkle NVIDIA GeForce GTS250 1GB GDDR3 256Bit DVI HDMI PCI-E LP Graphics Card | eBay

Kupując ją trzeba zwrócić uwagę, czy sprzedający dodaje do niej śledź Low-Profile, gdyż najczęściej tego nie robi!

 

Ale ogólnie rzecz biorąc jest to cholernie nieopłacalny biznes.

 

 

Jeśli nie zamierzasz grać bierz co będzie najtańsze i już

ATI X1550 256MB LOW PROFILE 2 X DSUB GW FV (1830564522) - Aukcje internetowe Allegro

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie HIS Radeon 6570 - HiS Radeon 6570 1GB DVI&HDMI (PCI-E) (H657H1G) - Ceneo.pl

 

Niedawno kupiłem tą kartę do dość niskiej obudowy - Lian-Li PC-C37. Owszem producent dołożył niskoprofilowy śledź, ale nie pomyślał nad radiatorem, który musiałem do wysokości śledzia upiłować.

 

Z wydajności karty do moich zastosowań jestem zadowolony :)

 

Zastanawiałem się też nad Gainward'em GeForce 450 GTS low profile.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta ma służyć tak na prawdę do wspomagania w odtwarzaniu HD oraz codziennych zadaniach, ale jeśli jest to możliwe i nie jest ograniczone zasobami PSU, chętnie w coś bym też pograł - pytanie - czy jest to możliwe przy karcie LP.

Wbrew pozorom sam cooler na CPU do najcichszych nie należy, więc cisza będzie na drugim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na w/w Radku 6570 1GB DDR3 mam płynną grafikę w rozdzielczości 1280x1024 w takich grach jak: Tomb Raider Underworld, Dead Island bez przycinek. Ze starszych: HL2, Portal etc. śmigają jak szalone.

 

Rozważałem jeszcze te modele, ale doszedłem do wniosku, że wyższe zużycie energii (+ dodatkowy kabel) i spora jak na GTS'a 450 cena mija się trochę z celem. Gdybym miał monitor 23-24 cale i rozdzielczość 1920x1080/1200 wtedy zdecydowałbym się na 450'tkę.

 

Gainward GTS 450 GOOD Low-Profile – nisko-profilowy GeForce, który udaje Radeona : NVISION.pl

 

::Products - GTS 450 Low Profile (1024MB GDDR5)::

 

 

Ale tak patrzę na tego Dell'a Dell Optiplex GX620 3.4GHz (2MB), 2048MB, 160GB, DVD-RW, WIN XP PRO + adapter PCI-EXPRESS x16 - Po-leasingowe, używane komputery Dell 745 GX620 oraz HP i widzę tam jest bardzo mało miejsca na tak długą grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...