Skocz do zawartości
tomcyk

Skąd big towera

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie by tu znalezc zwyklą prostą i funckjonalną obudowe BIG TOWER?????

Nie moge nigdzie nic trafic(znalazłem codeshita--ale takie cholerstwo koorowe ze ja to serdecznie piedo-le)

Bede wdzieczny za linki do wszelkich!!!!!!!!!sklepów internetowych i krakowskich...

Dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukać na Allegro lub na giełdach komputerowych. Zaglądajcie też na AT, bo kiedyś robili porządne budy. Sam mam starą AT po jakiejś stacji roboczej (ciekawe jakiej klasy sprzętem był na początku 1995 Pentium 75MHz). Przeróbka polegała na 2 godzinach piłowania i wstawieniu blaszki na gniazda od ATX-a. Z wyłącznika wyciągasz mały druciany dzyndzelek, żeby odskakiwał po puszczeniu klawisza, nowy zasilacz i gotowe.

Nie ma jak gruba blacha, dobrze odbiera ciepło z dysku a i usiąśc na komputer się nie boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek to miala być zwykla, prosta i pewnie tania obudawa, a chieftec nie posiada żadnej z tych cech. Chieftec ma zaj.ebiste obudowy tylko nie są dostępne dla wszystkich z powodu ich przystępnej :wink: ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta buda mi w sumie pasi, i do modowania też by była dobra. Musze sie zastanowić i może ją nawet kupie jeżeli nie znajde nic lepszego.

 

PS: Anti2k skąd ty bierzesz tyle kasy, że masz taki sprzet zaj.ebisty?

 

update:taka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to juz wiem gdzie bede trzymał swoje graty ......

WYBÓR padł na !!!!!!!!!! 7014 Codegen !!!!!!!!!!!!!!!!

spoko luz zasiłke mam lepszejsza:)

TYlko PROSZE BŁAGAM....niech ktoś mi pomoże znależć sklepa(najlepiej internetowego albo z kraka) gdzie to kupie,....

Błagam!!!!!Bo ja juz odpadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to juz wiem gdzie bede trzymał swoje graty ......

WYBÓR padł na !!!!!!!!!!    7014  Codegen  !!!!!!!!!!!!!!!!

spoko luz zasiłke mam lepszejsza:)

TYlko PROSZE BŁAGAM....niech ktoś mi pomoże znależć sklepa(najlepiej internetowego albo z kraka) gdzie to kupie,....

Błagam!!!!!Bo ja juz odpadam

Juz spiesze z pomoca. Moga miec w Rodanie na Wroclawskiej. Kolo przejscia pod torami vis-a-vis kosciolam Blogoslawionej Krolowej Jadwigi ma wylot to przejscie, a sklep jest w takim budynku z tylu - jak na parking musisz zmierzac.

 

Konkretnie to jest -> http://rodan.net/

 

Rodan Computers sp. z o.o.

ul. Racławicka 58

30-017 Kraków

NIP 677-16-93-091

tel. (012) 632-71-33

tel. (012) 632-10-07

tel. (012) 632-73-52

tel. (012) 632-80-53

tel. (012) 632-95-22

tel. (012) 638-22-33

fax. (012) 423-39-08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę miał do sprzedania BIG TOWER ATX. Zajebista obudowa od serwera ADAX. Ma ładnych parę lat, ale stan idealny. Grube, wytrzymałe blachy i idealna do modowania. Odezwij się za jakiś tydzień-dwa. (tylko jak to przesłać ??? :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...