Skocz do zawartości
forest kila zbila

Mam avatarka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz ... juz nie jestes jedyny i niezastapiony na tym forum, zostales sklonowany ;D

 

ps. fajny znak ... drogowy ;p

nie kazdy klon jest doskonaly , niektore roznia sie nazwa :D hee :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale avatar Zoltara też jest niezły

Dzięki, każdemu się podoba :twisted:

nie kazdy klon jest doskonaly

klony to zło :twisted:

ps. fajny znak ... drogowy ;p

Znak drogowy, ten zakaz chyba można złamać :P :twisted: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego o tym piszesz... jakby każdy chwalił sie swoimi avatarkami to by na serwerze tweaka miejsca brakło... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ej wiecie co... wszedłem sobie na slipknot.fan.pl i zobaczyłem sobie takie fajne zdjęcie... i tak mnie naszło żeby zrobic sobie avatarka :P

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: niech ktoś zamknie ten topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest osla to sobie luzujemy po co sie denerwujesz ;-)

 

jak Szanowna Dyrekcja wyda rozpozadzenie "Nie świrowac na oslej" to nie bedziemy swirowac nie?

 

tymczasem duzo tu rownie krztalcacych topikow na temat bez tematu... i dobrze

 

zreszta jak widzisz topik uzywany ludzie sobie gadaja a wiec jak w pierwszej linijce :-)

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest osla to sobie luzujemy po co sie denerwujesz ;-)

 

jak Szanowna Dyrekcja wyda rozpozadzenie "Nie świrowac na oslej" to nie bedziemy swirowac nie?

 

tymczasem duzo tu rownie krztalcacych topikow na temat bez tematu... i dobrze

 

zreszta jak widzisz topik uzywany ludzie sobie gadaja a wiec jak w pierwszej linijce  :-)

 

Pozdro 8)

niech ci będzie... ale lepiej zmień temat na "Historia waszych avatarów"

bo na razie to jakos tak wyglądaja odpowiedzi... a poza tym to sie nie wściekam tylko mówie to ironicznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...