Skocz do zawartości
V@mp!re

POMOCY !!! RADEK 9500 PRO SIĘ SYPIE !!! POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Właśnie qpiłem sobie radka 9500 PRO na INFINEONACH 3.3. Powiedzmy, że jest to szafirek. Otóż po podczepieniu go do kompa (zasilacz qpiłem DZISIAJ specjalnie dla RADKA, ma on moc 350W firmy TDV :roll: jak odpalam kompa i zaczyna się ładować win XP (albo jak wejdę do biosa, obojętnie) to po 5-8 sec. kolory ulegają rozmazaniu, poprostu obraz się kszaczy, a komp się wiesza. Podzepiony jest 1 dysk i 1 CD-ROM (+stacja dyskietek). GeForce 2 Ti ULTRA działa normalnie. Czego to może być wina, że radek się sypie. Wiem, że to rad się kszczy, bo na KT4V są lampki pokazujące co jest nie tak. Jak się jush komp zwiesi i zrobię restart, to lampki pokazują, że nie mogą wczytać karty grafiki (radek). Co mam teraz zrobić?? Mam jeszcze zasilacz 260W, ale chyba odpada... u mojego qmpla radek (WŁAŚNIE TEN) odpala się na 300 W. Proszę Was o pomoc. :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy to normalne, że R9500 PRO grzeje się jush po kilku minutach ?? cały jest ciepły(nawet pamięci), a miejscami gorący jush po 10 minutach. GF FX 5200 się tak nie ugrzał po pół godzinie pracy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mój qmpel ma IDENTYCZNĄ konfigurację sprzętu... z biosem włącznie. ALE wpadłem na pomusł:

Czy jak podłączęRADKA do sasilacza AT 200 i będzie go miał wyłącznie dla siebie, to czy to ma szansę zadziałać ?? Nic się nie zjebie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mój qmpel ma IDENTYCZNĄ konfigurację sprzętu... z biosem włącznie. ALE wpadłem na pomusł:

Czy jak podłączęRADKA do sasilacza AT 200 i będzie go miał wyłącznie dla siebie, to czy to ma szansę zadziałać ?? Nic się nie zjebie ??

Czegos takiego to ja jeszcze nie robiłem ale na 99% powinno wszystko chodzic,ale to ze ta karta tak chodzi to raczej niejest wina niskiego napięcia,gdyby tak było to karta sama by cie o tym poinformowała.Na karcie FX gdy niepodłączyłem zasilania to po chwili na monitorze ujżałem kompunikat typu "Low Power" czy coś takiego pisało żebym podłączył zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta informuje mnie o tym jak nie podłącze dodatkowego zasilanie, text w stylu "Za małe napięcie, podłącz właścivie kabel zasilania". Nikt nie wie czy ta akcja z zasilaczem AT, aczkolwiek 200W (wydaje mi się, że to ździebko za mało) ma szansę powodzenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy to normalne, że R9500 PRO grzeje się jush po kilku minutach ?? cały jest ciepły(nawet pamięci), a miejscami gorący jush po 10 minutach. GF FX 5200 się tak nie ugrzał po pół godzinie pracy....

Chyba norma, tez mam szafirka tego i niekrecony jest cieply, ale nie goracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy to normalne, że R9500 PRO grzeje się jush po kilku minutach ?? cały jest ciepły(nawet pamięci), a miejscami gorący jush po 10 minutach. GF FX 5200 się tak nie ugrzał po pół godzinie pracy....

Chyba norma, tez mam szafirka tego i niekrecony jest cieply, ale nie goracy

Moj 9700 grzeje sie bardzo( nie krecony). Ale to pewnie normalne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO DZIAŁA PIĘKNIE !! (prawie, nie mogę odpalić demek ATI miśka, samochodu itd, ale to sięzaraz zmieni)

Dziękuję wam wszystkim za pomoc. TEMAT MOŻNA UZNAĆ ZA NIEAKTUALNY I SKASOWAĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...