Skocz do zawartości
poca

Jednoślady - porady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja mam sposób na każdą ;)

 

a co myślicie o mavici?

 

czuje że mi tamta nie wejdzie ale jeszcze pomierze....

pozatym musiałbym do tego miec śplychy :D i kasete...

rama po ostatnich wariacjach przestawiona o prawie 1cm w lewo... znaczy tyl...

a za rok to jush prawko jak zdam i samochód więc nie bede raczej kupował rowera droższego od samochodu ;d ;)

 

poza tym dla mnie murki schodki to nic, większoś kół to wy3ma, gorsze jest jak sie rzywo 'wyląduje' i koło idzie w bok...:/

btw, jush mam 2 złamane na spawie :/

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli miales rower za 800zl to nie masz zadnego porownania do sprzetu w ktorym kolo kosztuje polowe tej sumy :P

 

do takiego roweru nie ma sensu wydawac tak wielkiej kasy na kolo (przykad: DX32, piasta Winzip, szprychy DT AlpineIII = >400zl) bo to do max extremalnej jazdy

 

 

kup sobie np DM24, najtansze szprychy DT i jakas srednia piaste (NIE deore) i juz bedzie gites ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na przyszłośc... jaki amor przedni jednopółkowy :>

bo ten to jush klekot ;)

 

piasta winzip (samorozpakowująca ? ;) ) szprychy DT a wolnobieg?

tylko jeszcze pytanie czy mi to bedzie pasowac do roweru.. :/

 

hmm wakacje jeszcze bedą troche trwac,,, może uda mi sie zgarnąc jakaś kase.. jaka rama full? amory (piasta =obręcz wiem..) wolnobieg i "korba"?-znaczy to z pedałami ;) , i jeszcze jakie pedały? ;), powiedzmy ze w 3k bym chcial sie wyrobic, choc wiem że bedzie cieżko...:/chodzi mi o sprzęt na lata, bo za niedługo jush bede miał prawko a więc i samochód ale rower to czysta przyjemnoś :D

 

btw. jak mozna zdoby sponsora na rower ? :D :lol: :lol:

 

Ps. pisata powinna wy3mac z sezon bo u mnie schodzą średni dwie miesięcznie :| (nawet żeliwna potrafi pęknąc :/)

 

Pps. co fachowcy myśłą o rowerach Kross? :mellow:

 

ppps.

ktoś moze poda adress hurtowni części rowerowych w okolicach Krakowa (na wschód)?

 

xps. rower jak dla mnie moze waży nawet 30kg ;) nie lubie konstrukcji ultralekich

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....piasta winzip jest na 4 lozyskach maszynowych....

1569440[/snapback]

to takie są ? 8-O chyba bym jej nie dał rady ;) :zonk:

 

ale niech ktoś odpowie cho po części na moje poprzednie pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolnobieg - dawno tego slowa nie slyszalem :P = kaseta ;), moze byc nawet zwykla sram 5.0 8rzedowa, lub 7.0 9rzedowa - zalezy ile chcesz

 

amor przod np jakis suntour, jak anzbierasz wiecej kasy to bombowca ;)

 

powtorze to co pisalem ze nie wyrobisz sie z kasa by miec wmiare dobrego fulla

 

 

jak rower bedzie wazyl 30kg to nie bedzie Ci sie chcialo na nim jezdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kross = blee

 

1569440[/snapback]

eee a http://www.kross.pl/pl/sign/index.htm (Sign PRZ) 2950pln opłaca sie kupić chociażby dla samego osprzętu ,a z ramą jakoś sie przeżyje( podobnie jak z mobsterem), choc nie wiem czy ten sprzęt do FR to nie zadużo na twoje potrzeby, pozatym teraz rowerów nie robi sie na lata, dzisiejsze rowery to co innego niż te sprzed 10lat.

 

A bym zapomniał jest jeszcze http://www.unibike.pl/?2& (Flite Full Suspension ) to tyle z tanich fuli w polsze, jak masz możliwości to z USA można coś taniej ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z UK?

opłaca sie czy nie?

mam tam starego i mozebym "skoczył" po rower ;) tylko czy tm są tańsze ?

 

poza tym ja preferuje DH i takie "wydziwianie" na przeszkodach ;) btw na nich sie bardzo ładnie i beznoleśnie łamie koła ;)

 

P.S.

jakoś do mnie bardziej przemawiają rowery z dwu punktowym zawieszeniem tylnim ;)

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe do analfabetow (zwlaszcza hinco) postarajcie sie jakos powstrzymywac ta kretynska maniere celowo blednej pisowni, nie wiem jak bardzo jest to cool i trendy ale wyglada na gryzmoly wsiowego idoty.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję kupić coś takiego  :)

 

Dołączona grafika

 

Interesuje się ktoś takimi BMX'ami ? Czym się sugerować przy zakupie, na co uważać ?

1518368[/snapback]

Przecierz to makrokesz... :lol:

Jak sie chcesz zabic lub w ostatecznosci mocno polamac, to bierz to badziewie... :lol: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jakąś trekkingową furę. Myślałęm nad Trekiem 7100 FX S http://rowery.onet.pl/4,35,136853,1070,sprzet.html

lub Trekiem 7200 FX S http://rowery.onet.pl/4,35,136853,1068,sprzet.html

Widziałem obydwa na żywo i bardzo mi się spodobały. Co wy sądzicie o tych rowerkach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy drogo jak na te czesci.

Amor w siodle od razu wywal,ja to mam i lipa :(

To nie sa trekkingi, tylko CROSS'y!

jak juz chcesz takie rowerki do ten drugi, a moze cos z Author'aby sie taniej znalazlo?

 

Jaki lanuch do kasety PG-950 (9spd)?

 

Mysle nad: PC-69, PC-59, PC-950, PC-970 ?? A mzoe cos z Connex'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ta sama kasete, na pewno NIE kupuj lancucha shimano bo pomimo ze kupilem tez do 9spd to gdy mialem na 8ce z tylu czasami przeskakiwal, bo byl po prostu za szeroki... i niedawno mi sie zerwal, teraz mam PC-69 i jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj co się porobiło, siedzę dzisiaj pół dnia i szukam rękawiczek, ale zabardzo nic ciekawego nie mogę znaleźć, więć może mógłby ktoś polecić jakieś do ~60zł, raczej krótkie bo dobrych długich w tej cenie nie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto rower taki jaki mam:

Dołączona grafika

 

Kupiłem sobie taki z miesiąc temu i powiem że nie jest zły, ale przy moim agresywnym stylu jazdy i skakaniu z krawężników i górek mam już scentrowane tylnie koło i raz gume złapałem...

 

Polecam!

 

Pzdr.

AragornPL

 

[uPDATE @ 24.08.2005]

A dziś odpadł mi od tego złoma pedał :mur:

Tylko 3 km sobie pojezdziłem :mad:

 

Pzdr.

AragornPL

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichs oponek do XC, jezdze po lesie,ale zdazy sie i pacnąc 100km po szosie... Cena to max 50zł za szt.

 

I najlepiej aby byly zieolne, badz pomaranczowe... :)

Moze jakies slicki,ale z bocznymi gumami,jak do lasu wjade,a mzoe od razy jakies agresywne do lasu na kamienie itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

am następujący problem - gdy składałem mój rower przez moje wrodzone lenistwo niedokręciłem nakretki do pakietu z lewej strony i pakiet sie chyba ruszał :-| gdy ostatnio wykręcałem pakiet nie było już gwinu ani w ramie ani na pakiecie od strony korby. Czy tokarz zrobiłby taki duży gwint? a może wysłac tą rame gdzieś? pomóżcie.

 

Pozdrawiam Patyczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO masz dwa wyjscia:

1. zmienic rame i kupic nowy pakiet

2. kupic nowy pakiet i sprobowac go zamontowac na jakims specjalnym kleju w rodzaju "locktite" (sa specjalne do metali) ale tylko jesli uzywasz roweru do niedzielnych wycieczek bez zadnej extremy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichs oponek do XC, jezdze po lesie,ale zdazy sie i pacnąc 100km po szosie... Cena to max 50zł za szt.

 

I najlepiej aby byly zieolne, badz pomaranczowe... :)

Moze jakies slicki,ale z bocznymi gumami,jak do lasu wjade,a mzoe od razy jakies agresywne do lasu na kamienie itp?

1614223[/snapback]

poszukaj sobie kenda na allegro.. za 60 zeta masz oponki 2,35 :) co do koloru to nie wiem bo on mnie nie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lipa ale czytałem gdzieś że sie wlewa aluminium w to miejsce. kurcze to musi sie trzymac chociarz jednorazowo ( będe sie martwił przy wymianie następnego pakietu ) a kleje nie wchodzą w gre bo mam dragstara i często jeżdż... jeździłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...