Skocz do zawartości
zaraza.b

Karta muzyczna do zestawu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupić kartę muzyczna DO 150zł czy jest coś sensownego w tej cenie

płyta główna ASUS M4A87TD EVO

głośniki Genius SP-HF 1800A

A karta bardziej do słuchania muzyki a na 2 miejscu gry.

I czy odczuje dużą różnice miedzy płyty Integrze a karta zakupiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za odkop, ale nie chciałem tworzyć dodatkowych tematów.

Czy ww. propozycje będą lepsze/gorsze/tej samej jakości co stary poczciwy SB Live! którego posiadam? Wypadałoby odświeżyć sprzęt pod tym względem a nie chcę karty słabszej od tej którą posiadam. Wykorzystanie - słuchanie mp3 na przyzwoitych głośnikach 2.0 oraz czasami gry, ale w grach nie wymagam idealnego dźwięku - większe wymagania mam co do muzyki.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za odkop, ale nie chciałem tworzyć dodatkowych tematów.

Czy ww. propozycje będą lepsze/gorsze/tej samej jakości co stary poczciwy SB Live! którego posiadam? Wypadałoby odświeżyć sprzęt pod tym względem a nie chcę karty słabszej od tej którą posiadam. Wykorzystanie - słuchanie mp3 na przyzwoitych głośnikach 2.0 oraz czasami gry, ale w grach nie wymagam idealnego dźwięku - większe wymagania mam co do muzyki.

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Dzisiejsze integry pokroju Realtek ALC892 oferują jakość raczej nie gorszą niż SB Live!. Pomiary które zrobiłem:

Dołączona grafika

 

... weź pod uwagę że pomiary te są ograniczone jakością ADC Realteka ... gdybym miał dobrą kartę referencyjną, to obawiam się że SB Live! przegrał by na czysto. A co do brzmienia subiektywnego ... moim zdaniem do takich budżetowych kolumn jak np. Genius 1800 nie warto kupować czegos lepszego niz przyzwoita integra.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...