Skocz do zawartości
Sturmovik

Zasilacz do 300 PLN.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się na tym czy to ma sens wymiana Athlona X4 630 na Phenom II X4 960T Black Edition koszt jakieś 100 PLN - 150 PLN w zależności od ceny jaką dostanę za Athlona X4 630.

Miałem zamiar kupić nowy zestaw Intela ale ceny są w kosmosie.

 

Karta to GTX460 768MB. Mam płytę umożliwiającą ewentualne odblokowanie 6 rdzeni, choć w Athlonie mi się L3 nie odblokował

Co o tym myślicie? Da mi coś w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na tym czy to ma sens wymiana Athlona X4 630 na Phenom II X4 960T Black Edition koszt jakieś 100 PLN - 150 PLN w zależności od ceny jaką dostanę za Athlona X4 630.

 

Roznica pomiedzy Athlonem X4 a Phenomem II X4 przy takim samym taktowaniu jest wbrew obiegowej opinii symboliczna i nie warto sobie nie zawracac glowy. 960t moze sie jednak duzo lepiej podkrecac (na ile masz ustawionego A2?). Jak masz dobre chlodzenie, to moze i warto kupic nowa zabawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica pomiedzy Athlonem X4 a Phenomem II X4 przy takim samym taktowaniu jest wbrew obiegowej opinii symboliczna i nie warto sobie nie zawracac glowy. 960t moze sie jednak duzo lepiej podkrecac (na ile masz ustawionego A2?). Jak masz dobre chlodzenie, to moze i warto kupic nowa zabawke.

 

Liczę iż bez ruszania niczego pójdzie na 3.2GHz więć mam na dzień dobry 400MHz więcej niż na Athlonie (ma taktowanie 2.8 GHz) i cache L3 pytanie ile to da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas wymienić zasilacz budżet to 300 PLN brutto.

 

Moje propozycje:

 

XFX Core 550W znany i lubiany 3 lata gwarancji po rejestracji 5.

 

OCZ ZS Series 650W ciut mocniejszy od XFX także 80+

 

Fortron FSP650-80EGN krótka gwarancja certyfikat gold sam nie wiem co o nim my myśleć.

 

Co Wy na to może inne propozycje liczy się cisza, moc i niezawodność, nie musi mieć odpinanych kabli.

Edytowane przez Sturmovik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...