Skocz do zawartości
geforc

Wycena komputera znajomego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znajomy ma do sprzedania komputer, ja obecnie nie jestem w temacie jesli chodzi o ceny więc prosze was o MNIEJ WIĘCEJ, napisanie ile ten sprzęt jest wart, będę wklejał to co on mi napisał na gg, bo sie spieszyl i nie mial jak dokladnie napisac, dlatego nie oczekuję dokładnej ceny, tylko poglądowa... :

 

Procesor : 4 rdzenie po 2,5ghz

pamięć : 3gb kingston ddr2

grafika : Nvidia 9800 GTX +

Płyta głowna : jakiś asus ;]

Zasilacz : 700w chieftec

chłodzenie procesora : coolmaster

obudowa : jakaś lepsza

dysk : nie wiadomo ale coś pomiędzy 500gb a 1tb

 

on chce za to 500zł... warto ? sprzęt jest w stanie idealnym, znam go i on dba o takie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jesteśmy Ci w stanie pomóc przy tak niekompletnych informacjach.. tym bardziej, że nie można tutaj prosić o wycene podzespołów, lada chwila temat poleci do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wiedzieć jaki się ma dysk to już szczyt :lol2: Czterordzeniowy Phenom I wart jest 5 zł, a i5 500 i też ma 4 rdzenie. Podobnie Asus ma płyty za 150 i za 1500 zł. Jeżeli ktoś nie potrafi nawet napisać specyfikacji to powątpiewałbym w sens i bezpieczeństwo takiego zakupu.

 

Wygląda mi to na LGA775 z Q8300 lub 9300. Osobiście przeszedłbym się do niego, zrobił test Furmarkiem i ew w coś na szybko zagrał, a potem brał (o ile działa sprawnie all), bo oferta b korzystna. Jednakże temat jest o wycenie i pod tym względem specyfikacja nie mówi nic :P

Edytowane przez Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...