Skocz do zawartości
humanoidal

morele.net - przestroga

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam zamawiać w morelach darmowego składania zestawu. Zamówiłem wszystko 2 lutego, przelałem kasę i liczyłem, że dostanę sprzęt na weekend. Od czwartku mają wszystkie części, ale nikt nie kwapi się, żeby to wszystko złożyć i wysłać. Codziennie przesuwaj datę realizacji zamówienia, nie pomagają wysyłane wiadomości i kontakt przez infolinię (gdzie czeka się 20 minut na połączenie). Zaczynam mieć wątpliwości, czy w ogóle zobaczę ten sprzęt w tym tygodniu.

 

Jeżeli komuś zależy na czasie to polecam zrezygnować z promocji darmowej przesyłki i składania i zamiast tego negocjować z nimi ceny. Powyżej 2500 można dostać 2% rabatu na wszystko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś ograniczoną ofiarą losu?

Jak nie będziesz się stosować uparcie do regulaminu to nie będzie mi z tego powodu przykro.

Dostałeś już ostrzeżenie za nieregulaminowe zakładanie tematów.

O niesolidnych firmach jest osobny temat.

 

Przelałeś kasę we czwartek i liczyłeś, że będziesz miał sprzęt na weekend? Czyli co? mieli w czwartek jeszcze złożyć i wysłać kompa aby mógł być w piątek dostarczony? :mur:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale robienie zamowień na koniec tygodnia i jeszcze skladanie sprzętu nie jest operacją na 24h.

Do tego smutna sprawa - tu większość by sama złożyła sprzęt + ułożenie kabli i mocne oc.

Także na razie toczysz pianę zupełnie o nic.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...