Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls Online

Rekomendowane odpowiedzi

Tez gram po stronie Daggerfall. Gra miala wyjatkowo gładki start, bez problemow z logowaniem/kolejkami. Pare zbugowanych questow.

Dzisiaj polecial pierwszy banhammer na boterow/spammerow. PVP jest epickie. A dungeony delikatnie mowiac ladne :)

Troche brakuje wyzwan, ale to ma nadejsc po osiagnieciu 50 lvla. Zapowiedzieli pierwszy content patch i  jakby na nich nie patrzec, poki co wychodzą obronną reka w utrzymaniu abonamentu.

 

Moze rozwine element PVP, wczoraj bralem udzial w rajdzie 20+ osob. Wygladalo to calkiem przyjemnie widziec grupe konnicy szarzujacej na zamek, wbijajaca sie w grupe przeciwnikow. Elementy oblezenia sa dobrze zaprojektowane.

Pomimo walk gdzie na obszarze walki jest zamek + 60-80 osob na raz, nic nie tnie fpsy nie spadaja ponizej plynnosci.

Nie walczy sie z duchami, co ciekawe kampanie PV dla europy dalej sa po stronie US a mimo wszystko nie czuc laga.

Przejęty zamek trzeba w miare szybko naprawic zeby nie zostawic dziury dla przeciwnej frakcji.

Edytowane przez Pwael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej, jest co robić po wbiciu max lvl czy jak z neverwinter panel sterowania -> programy -> usuń ? :>

 

Nie wiem nie grałem w neverwintera, ale standardowo jak w każdym mmo - trzepiesz dungeony + pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka po dobrej cenie to tu jest za 59zł -> http://allegro.pl/the-elder-scrolls-online-cd-key-klucz-30-dni-teso-i5066354567.html

Dodatkowo przez aplikację mobilną można uzyskać kod na 10zł zniżki, czyli wyjdzie niecałe 50zł za grę -> https://kupony.allegro.pl/mobile/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu już mineło odkąd ktoś ostatnio pisał w tym temacie. Czas na małą aktualizację, gra się miodnie po przejściu na b2p (przynajmniej dla mnie). Nabyłem ostatnio swoją kopię, podeszłem trochę niechętnie. Wpierw nie za bardzo mnie przekonywało ale z czasem poznawania mechaniki wkręciłem się. Poszukuję kompanów/gildii do wspólnej gry, ktoś coś może polecić? (serwer EU - lvl 30 nightblade stamina)

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...