Skocz do zawartości
Porywczy89

Asrock Z68 Extreme3 Gen3 Socket 1155 , porażka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się poradzić ponieważ wczoraj podczas czyszczenia komputera i nakładaniu pasty na procesor zauważyłem trzy złamane nóżki , zdjecie - http://i.imgur.com/NppvI.jpg, zaznaczam przy jak najbardziej poprawnym wkładaniu procesora jak i wykładaniu , pytanie brzmi czy moge miec jakies obawy do niepokoju , testowałem komputer prime95 jak i 3Dmarkiem Vantage i problemów płyta jak i procesor (i5 2500k) nie wykazywał upiekło mi się czy jest to kwestia czasu ? pozdrawiam .ps te nożki sa chyba robione ze styropianu :mur:

 

(Update : sprawdzalem w dokumentacji procesora za co te nóżki odpowiadają ale nic ciekawego nie moglem znalesc)

Edytowane przez Porywczy89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś to robił umiejętnie to byś nic nie uszkodził.

Skoro działa to się ciesz, że nie musisz płacić za własną głupotę.

 

Tylko tu chodzi o to ze było to robione umiejętnie i dlatego zdziwił mnie fakt ze zauważyłem 3 nóżki wygięte :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu chodzi o to ze było to robione umiejętnie i dlatego zdziwił mnie fakt ze zauważyłem 3 nóżki wygięte :blink:

 

 

To złamane czy wygięte? Jak wygięte to jak kolega napisał - ciesz się że działa i więcej nie "sprzątaj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację. Wkładam CPU do SOCKETU, robię testy i wszystko działa jak trzeba. Wyjmuję CPU a tu niespodzianka. Jeden pin wygięty i to dosyć solidnie. Co ciekawe nie był to pin skrajny.

 

Też się zastanawiam z czego oni to robią. Dodam, że płyta była firmy ASUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się poradzić ponieważ wczoraj podczas czyszczenia komputera i nakładaniu pasty na procesor zauważyłem trzy złamane nóżki , zdjecie - http://i.imgur.com/NppvI.jpg, zaznaczam przy jak najbardziej poprawnym wkładaniu procesora jak i wykładaniu , pytanie brzmi czy moge miec jakies obawy do niepokoju , testowałem komputer prime95 jak i 3Dmarkiem Vantage i problemów płyta jak i procesor (i5 2500k) nie wykazywał upiekło mi się czy jest to kwestia czasu ? pozdrawiam .ps te nożki sa chyba robione ze styropianu :mur:

 

(Update : sprawdzalem w dokumentacji procesora za co te nóżki odpowiadają ale nic ciekawego nie moglem znalesc)

 

 

Porażka to jest twój wpis.

 

Dlaczego taki tytuł "Asrock Z68 Extreme3 Gen3 Socket 1155 , porażka"

 

Co ma niby sugerować? ze "Asrock Z68 Extreme3 Gen3" to porażka? bo piny pokrzywiłeś ty lub pokrzywiły się w transporcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...