Skocz do zawartości
mac1ek

Czy i3 21xx wystarczy do GIGABYTE GTX 470 Super Over Clock ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za odpowiedz. Jednak ta karta w testach wypada duzo lepiej niz hd 6850 bardziej ja mozna by porownac do Hd5870 albo lepiej. Szukam procesora do tej karty ale niestety budzet jest doscyc mocno ograniczony, stad moje pytanie czy jest sens wkladac tak mocna karte do i3 21xx? Wiem ze ta i3 ma zablokowany mnoznik, jednak da sie ja troszeczke podkrecic czy mozna to zrobic na plytach z chipsetem H61/ H67 ? Mam jeszce pytanko o zasilacz wiem ze to nie dzial na to, ale nie chce zakladac nowego tematu:

 

Co myslicie o TG600-U33 II ?

 

Specyfikacja:

Moc całkowita 600W

+5V 20A

+3.3V 24A

+12V1 30A

+12V2 30A

-12V 0.3A

+5Vsb 2.5A

Linie +5 i 3.3V łącznie 140W

Linie 12V łącznie 500W

 

500w na lini 12v to juz chyba kazda grafike uciagnie? Skad ta niska cena, nie ma tu jakiegos chaczyka? Warto kupic do tej grafy? A i jeszce pytanko ile W ten zasilacz jest w satnie przekazac do procesora (bo rozwazam jeszce i5 750 z lekkim oc)?

Edytowane przez mac1ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakikolwiek i5 i ciesz się wydajnością.

 

w sumie tak jakikolwiek 4 rdzeniowiec bedzie ok a to z tego wzgledu że stery nvidii dość poparane i przy dwóch rdzeniach dość mocno zanizaja wydajnośc karty graficznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...