Skocz do zawartości
Bloodneo

Sapphire Radeon 7850 piszczące cewki / film

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od nowości mam problem z kartą graficzną, w niektórych grach na przykład w menu bądź przy wczytywaniu lokacji w grze (Max Payne 3). Piszczą cewki :/ Mam pytanie kartę graficzną mam na gwarancji, czy taka usterka jest objęta gwarancją czy też serwis odeśle mi kartę z powrotem a ja stracę tylko czas i pieniądze na przesłanie karty do serwisu ? Poniżej zamieszczam film.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=DVpYc8Kwz1U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wymuszenie Vsync niweluje tą przypadłość - u mnie występuje tylko przy kosmicznej ilości FPS. Jak Cię to wkurza to najlepiej odesłać w ciągu 10 dni i nie wnikać tylko wziąć inną.

Edytowane przez Aquarium
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartę mam już, kilka miesięcy więc 10 dni mnie nie dotyczy, po prostu zdarza się że karta piszczy w kilku przypadkach, i to wszystko. Dodatkowo wentylatory potrafią jargotać po jakimś czasie, nie zmieniają się obroty wentylatorów sprawdzałem programem, występuje to przy dużym obciążeniu karty graficznej po podkręceniu obrotów w sterowniku o kilka procent przestają, po jakimś czasie znowu się odezwą i trzeba jeszcze raz podkręcać obroty żeby przestały hałasować. Pytałem o cewki bo prawdopodobnie wyślę kartę na gwarancji z uwagi na denerwujące wentylatory i byłem ciekaw czy cewki też kwalifikują się do naprawy gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...