Skocz do zawartości
Mate

Zaraz wywalą ten Post

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim dzieki. Tak go przyuczę, ze jak bedzie miał rok to juz bedzie mial z 1000 postów na tweaku i bedzie guuuru w dziedzinie WC .... jak ojciec he he :) Jescze raz dzieki wszystkim za życzenia...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też gratuluję :)

Aleś dał temat, że aż do dziś nie zaglądałem bo jak mają wywalić to po co :) no ale tyle dni i nie wywali więc zajrzałem.

Jeszcze jeden więcej do kręcenia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co tu gratulowac koles bzyknal jakas laseczke i ma dzieciaka no to sorry ale kazdy zrobic to moze  :)  szczere wspolczucie jednak 1 dziecko to juz koszmar a co dopiero 2 no ale powodzenia zycze  :)

Troche kultury by się przydało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co tu gratulowac koles bzyknal jakas laseczke i ma dzieciaka no to sorry ale kazdy zrobic to moze  :)  szczere wspolczucie jednak 1 dziecko to juz koszmar a co dopiero 2 no ale powodzenia zycze  :)

Przyziemne myślenie typowego dresa, weź sobie gościu daj na wstrzymanie jak masz pisać coś takiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co tu gratulowac koles bzyknal jakas laseczke i ma dzieciaka no to sorry ale kazdy zrobic to moze  :)  szczere wspolczucie jednak 1 dziecko to juz koszmar a co dopiero 2 no ale powodzenia zycze  :)

Przyziemne myślenie typowego dresa, weź sobie gościu daj na wstrzymanie jak masz pisać coś takiego!

widze ze przebywasz duzo w towazystwie tych panow skoro wiesz tyle na temat ich zachowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...