Skocz do zawartości
bialybe

gtx660m/intel hd4000 freq 75?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem z wymuszeniem na lcd samsung 2243sn 75 hz w grach, otóż przesiadłem sie dziś z acera aspire (radek 5xxxm) na lenovo y580 (gtx 660m/intelHD) . Na radku w acerku wystarczyło zmienić w ustawieniach na 75 i grało tu napotykam same problemy w nvidii niema nic o hz to 1, 2 w windowsowych ustawiniach jest tylko 60hz, nie wiem może wina że błędnie odbiera monitor lecz sprawdzam go na innych pc i jest git, szczegóły w ss

Dołączona grafikaWyprzedzając nie potrzebne posty; Tak 75hz a 60hz robi wielką różnice dla mnie; Nie nie ma w panelu nvidi nic o odświeżaniu monitora, w biosie mogę wyłączyć tylko gtx-a, a gdy menadżerze wyłączę intela crashuje sie system.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witajcie, mam problem z wymuszeniem na lcd samsung 2243sn" to zewnętrzny monitor 0_O na który wcześniej było bez problemu 75hz za pomocą innych kompów i proszę czytać od góry do dołu to co napisałem, bo nie po to zakładałem temat na tym forum ,by otrzymywać odpowiedzi typu nie da sie /format c/ zmień sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jakoś w trakcie czytania ta informacja gdzieś mi z pamięci zniknęła. ;)

 

Co do monitora, to jesteś pewien, że obsłuży 75Hz przy fullHD? Takie odświeżanie może mieć tylko dla niższych rozdzielczości. A to, że akurat acer z radkiem tak mógł ustawić, to już inna sprawa (ale ostatecznie szajsung i tak nie potrafił tego wykonać). Ja podejrzewam, że Twój monitor więcej nie może przy tych ustawieniach.

 

I 60Hz a 75Hz nie robi najmniejszej różnicy, nawet przy fps-ach. To nie kineskopy, w których oczy męczyły się z powodu migania ekranu przy 60-65Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG człowieku potrafię odróżnić 60-75hz różnica np w cs 1.6 jest ogromna dla pół profesjonalnego gracza takiego ja, gdyby mój "szajsung" nie wyciągał 75hz nie zakładał bym tu tematu, uwierz mi wiem co pisze gdyż troche w tym siedze, i przeczytaj to co napisałem na końcu 1posta , bo to twoje nabijanie bezsensownych odpowiedzi jest nie na miejscu tak samo jak i ten post , który pokazuje to samo co 1st. ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...