Skocz do zawartości
grudzio

Gdzie jest dział forum "podkręcanie i benchmarki"? bo nie mogę znaleźć...

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazanie kto ma większego to podstawa męskiej egzystencji ale nie dlatego zadałem pytanie w pierwszym poście. Pokazała się, jak wiecie, beta polskiego benchmarku ALLBenchmark Catziila, jako że mam starą kartę, która nie jest uwzględniana w nowych testach, mam niepowtarzalną okazję żeby porównać wydajność w stosunku do nowych konstrukcji.

I teraz gdzie szukać takiego tematu lub gdzie założyć taki temat?

Najważniejsze/Podstawowe zagadnienia?

Sprzęt i Podkręcanie/Karty Graficzne/AMD?

Sprzęt i Podkręcanie/Karty Graficzne/Podstawowe zagadnienia?

Czy może gdzie indziej?

Brakuje mi subfora z wynikami marków, sandr, unginów, benchów i innych niezależnie od platformy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że się jaram, tak jak podkręcaniem, wiatraczkami i innym dziadostwem.

Benchmarki czemuś służą, nie ja je wymyśliłem i nie tylko ja ich używam.

Zauważyłem tylko, że nie ma jednego działu, który by zawierał w jednym miejscu takie tematy jak benchmarki/programy testujące wydajność

Za to są osobne działy "ekstremalne podkręcanie" i "alternatywne platformy" w których niewiele się dzieje.

 

Nie powiem idź na kafeteria.pl bo to forum jest o komputerach gdyż mógłbyś to uznać za obraźliwe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgryzliwie a dosadnie. Czy to przypadkiem nie jest forum strikte hardware/overclocking? Z racji tego, chyba calosc poswiecona jest tym tematom i nie ma potrzeby robic masla maslanego poprzed dodawanie tego samego czlonu nazwy w kazdym dziale. Extremalne to wyjatek dla zdegenerowanych wariatow w pozytywnym sensie. Takze idac szlakiem iscie skomplikowanej dedukcji, zaloz temat w dziale z softem. No chyba ze masz kilka kart/prockow i robisz jakies porownanie, to wrzucasz tam gdzie wczesniej wymienilem albo z prockami/grafami odpowiednio do tworzonej tresci.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co takie dziadostwo ? jarasz sie smarkami ? Idź na benczmark.pl lol

 

Chyba tobie się fora pomyliły, albo zapomniało się czemu poświęcone jest te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, wcześnie zaczynasz Dołączona grafika

 

A od szukania jest szukajka, z miejscem do założenia tematu gorzej, ale tak się składa, że dziś ptys założył takowy w:

http://forum.purepc....__hl__ catzilla Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...