Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś mógł by mi złożyć komputer za 700-800zł do gier bo ja raczej jestem zielony w temacie i najlepiej by było jak by była możliwość pózniejszej rozbudowy i był bym wdzięczny jak by to było na jakiejś stronce gdzie bym mógł go od razu kupić :P pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz coś (dysk ata, sata? obudowa?) już czy potrzebujesz wszystko razem z monitorem?

Zapoznaj się z regulaminem działu, dostosuj pierwszy post.

 

Jeśli nie masz nic, to w tym budżecie komputer do gier nazywa się PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsómie to jestem konsolowcem

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Najtańsza konfiguracja do gier jaka mi przychodzi do głowy to coś takiego:

 

http://allegro.pl/gotowy-do-pracy-dell755-2xcore-4-66ghz-windows-i2973631181.html tylko trzeba dokupić 2GB DDR2 i kartę graficzną AMD HD 7750 DDR5

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej nie rób takich byków ortograficznych tym bardziej że komputer sam Cie poprawia ;). W takiej cenie ciężko coś złożyć może coś takiego jak polecił humanoidal, a jak chcesz nowy to trzeba dołożyć i brać coś takiego ( http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_styczen_2013_poradnik_zakupowy?page=0,3 ) Jakbyś był zainteresowany to można by trochę zjechać z tych cen i do 1100zł wyrobić się z obudową ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej nie rób takich byków ortograficznych tym bardziej że komputer sam Cie poprawia Dołączona grafika. W takiej cenie ciężko coś złożyć może coś takiego jak polecił humanoidal, a jak chcesz nowy to trzeba dołożyć i brać coś takiego ( http://www.purepc.pl...kupowy?page=0,3 ) Jakbyś był zainteresowany to można by trochę zjechać z tych cen i do 1100zł wyrobić się z obudową Dołączona grafika

 

Sorry za błędy jest mi wstyd Dołączona grafika a twoja propozycja jest ineresująca ale musiał bym sie spią i nie szastać $ dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te używki są całkiem niezłe sam kilka kupiłem i sprawdzają się bardzo dobrze

przy Twoim budżecie chyba nic innego nie uda się wymyślić: ja bym tylko poszukał czegoś z DDR3 np: http://allegro.pl/le...2909437950.html i do tego http://allegro.pl/hi...2982870158.html, jak dobrze poszukasz to wyrwiesz coś z Win 7

do tego monitor '22 (1600 x 1050) +/- 300 zł

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłem ci wyżej w miarę wydajny komputer, wystarczy dokupić kartę graficzną i można grać. Na GT 610 i tak sobie nie pograsz w nic ciekawego.

 

To co mam tera jeszcze dokupić by mi poszedł bf3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hummanoidal

to nie ten Dołączona grafika wszak ma być na s775

to któryś ze słynnych grzejników Dołączona grafika

http://ark.intel.com...lockSpeed=3 GHz

(chociaż ten też chyba nie ... najlepiej samemu sprawdzić )

 

@wywar - w życiu na tym w bf3 nie pograsz - nawet na low Dołączona grafika

za to całkiem nieźle ogrzejesz pokój Dołączona grafika

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hummanoidal

to nie ten Dołączona grafika wszak ma być na s775

to któryś ze słynnych grzejników Dołączona grafika

http://ark.intel.com...lockSpeed=3 GHz

 

@wywar - w życiu na tym w bf3 nie pograsz - nawet na low Dołączona grafika

za to całkiem nieźle ogrzejesz pokój Dołączona grafika

 

Załamałem się zajebie 3 wiadra i sie popłacze jestem frajer :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie bedzie pentium d i bf3 na tym ruszy na low. Musisz jeszcze kupić dysk i napęd żeby to działało, swoją drogą straszny szmelc kupiłeś za tą cenę a miałeś fajne zestawy podane Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wywar - Masz już tą skrzynkę u siebie, czy dopiero nabyłeś? Jest jeszcze możliwość odkręcenia tego? Jeżeli nie...

Stwierdzam to samo, co koledzy. Ewentualna 'naprawa'? Wymiana CPU na C2D, grafiki na coś innego + sprawdzenie, co to za zasilacz tam siedzi, pewnie krzak jakiś.

Genialny biznes (ironia off). Na przyszłość jeżeli nie wiesz/nie jesteś pewien - pytaj, po to tu jesteśmy ;).

 

Edit:

Załamałem się zajebie 3 wiadra i sie popłacze jestem frajer :(

 

Prawie każdemu z nas zdarzyło się popełnić jakiś błąd dot. PC. Mniejszy, większy, droższy, tańszy. Nie warto się przejmować, reszta? Spójrz wyżej.

Wiadra? Alkohol, czy może... :legal:

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż może tak tragicznie nie jest - sprawdź sobie w CPU-Z co ci tam siedzi.

Płytka jest jakaś nowa - bo obsługuje DDR3, pewnie G41.

Tak czy inaczej polecałbym go zwrócić Dołączona grafika

 

Edit:

Łe to nic sie nie stało - wycofaj sie z transakcji.

w najgorszym razie dostaniesz ostrzeżenie od allego (1/3). (zwrot prowizji sprzedającego)

 

jeszcze kwestia monitora:

http://allegro.pl/sh...item=2968220577

 

na pewno chcesz 1366x768 ?

jeszcze kłamią w tytule że 19" a ma 18,5" ^^

tylko wejście VGA ..

 

za nie wiele więcej można mieć 20-22" fullHD

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż może tak tragicznie nie jest - sprawdź sobie w CPU-Z co ci tam siedzi.

Płytka jest jakaś nowa - bo obsługuje DDR3, pewnie G41.

Tak czy inaczej polecałbym go zwrócić Dołączona grafika

 

Edit:

Łe to nic sie nie stało - wycofaj sie z transakcji.

w najgorszym razie dostaniesz ostrzeżenie od allego (1/3). (zwrot prowizji sprzedającego)

 

Hmm a jak to zrobić? nie wiedziałem że jest taka możliwość :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak to zrobić? nie wiedziałem że jest taka możliwość :0

 

nijak - musisz dogadać się ze sprzedającym - on wnosi o zwrot prowizji, allegro mu zwraca a tobie daje ostrzeżenie Dołączona grafika (można mieć 3, kasują się bodaj co rok)

 

od biedy masz też prawo zwrotu w ciągu 10dni - ale po co płacić za przesyłke jak jeszcze nie wysłane ?

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie się produkują a "forumowicze" i tak kupią super hiper zestaw z allegro :)

podane były dwa b.dobre używane zestawy i w dodatku firmowe(dell,lenovo), tylko grafikę dokupić i jeszcze sporo czasu byś pograł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie musiałem wysłać Mail z nr kota uratowaliście mi dupsko kocham internety <3

Ale ter bede sie patrzył na monitor 14 dni aż mi przeleją siana :(

Dziękuje jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.. pały i tak mi wysłały ten złom :( A monitor fajny nie za duży nie za mały i obraz ok

 

A i ciekawi mnie bo mam widows 7 z laptopa to będe mógł go mieć zainstalowanego na 2 PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłali czy nie wysłali, na twoim miejscu odesłałbym to wszystko z powrotem (masz na to 10 dni) i zakupił bym to co było polecane

stracone pieniądze na wysyłkach potraktuj jako kosztowną lekcję - czego nie należy robić

 

co do win 7 to zależy jaką masz licencję - jak kupiłeś lapa z preinstalowanym windowsem to chyba nie ale poczytaj dobrze warunki licencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O monitor też mogłeś pytać... Za 300 zł spokojnie znalazłbyś coś z wejściem DVI.

Zastanawia mnie jedno, po co zadałeś pytania, jak i tak nie posłuchałeś rady? Jak już ci toto przyjedzie i uruchomisz daj screeny z CPUz i GPUz, to zobaczymy co w nim siedzi :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O monitor też mogłeś pytać... Za 300 zł spokojnie znalazłbyś coś z wejściem DVI.

Zastanawia mnie jedno, po co zadałeś pytania, jak i tak nie posłuchałeś rady? Jak już ci toto przyjedzie i uruchomisz daj screeny z CPUz i GPUz, to zobaczymy co w nim siedzi Dołączona grafika.

 

OK a czemu bo jestem dziwny zbakałem się a po trawie robię dużo rzeczy impulsywnie i bez zastanowienia :P

a czasami przekąpinóje a monitor jest ok jak na moje wymagania i kieszeń :)

 

i ma w planach kupić jeszcze jakiś monitor

 

to w tedy na pewno się was poradzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...