Skocz do zawartości
MAGIC

bezprzewodowo HELP !!!

Rekomendowane odpowiedzi

cholera :( ja dzisiaj musze wczesnie isc spac :( szkoda, bo mialem nadzieje na zabawny wieczor ;)

 

btw, ja glosuje na MULA MIESIACA ;)

 

ps. a nie mowilem, ze nam brodzio wyrosnie kolejny jak sie nie skasuje topica :?: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do glosowanie. Dodatkowo licze na kolejny wieczor smiechu w zwiazku z zadanym pytaniem :].

no to jak to k.tafo.nie umiałeś napisać to i poprawną odpowiedz mogłeś

dać jak żeś tak przemondrzały[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: normalnie brodzio ;)

 

Mb / Mbit / Mbps to to samo :!:

no czepiac sie juz niebede ale ostatnie to mbit/s :) wiec tak nie to samo ;) .

 

Mbit to jednostka charakteryzujaca rozmiar czegos a mbps to przepustowosc (na przyklad :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze jedno jakie kable potrzebne do podłączenia

 

Acces Point`a i Switch`a

 

a jakie do

 

Switch i Switch

 

 

krosy czy zwykłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze przeczytalem ten topic i az zaczelo mnie skrecac i korcic do zablokowania. Osoby nie majace pojecia o temacie "stracily okazje zeby sie zamknac" [© Chirac]

Oczywiscie bezsprzecznym faktem jest to ze zazwyczaj 1 bajt = 8 bitow i taka notacje uwazamy za poprawna innymi slowy 22 Mbit/s = 2,75 MB/s

To jest teoretyczna przepustowosc. Faktyczna jest taka jak jeden z kolegow powiedzial - podzielic przez 2 a nawet wiecej. Jesli ktokolwiek z tak zawziecie klucacych sie przedmowcow pokaze mi AP wirelessowe za mniej niz 1K PLN sztuka na ktorych wyciagne powiedzmy nawet te marne 15 Mbit/s to ma u mnie 6ciopak Bacardi Silver. Zreszta gdyby to bylo mozliwe to bylo by zycie dla providerow ;) Zadnych laserlinkow za 15K, zadnego LMDS tylko najtanszy wirelessowy AP ach to by bylo zycie ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke z innej beczki ;)

 

chce postawic siec radiowa (jako firma) i adm budynku, na ktorym ma stanac dookolna chce ode mnie papierow, ze instalowany sprzet nie zagraza zdrowiu itd. niestety wszystkie dookolne anteny z ktorymi sie spotkalem przekraczaja dozwolona w ustawie moc 100mW i zadna z nich nie posiada homologacji. czy jest jakas szansa na zrobienie tego w pelni legalnie na antenie dookolnej czy tez pozostaje mi sciemniac? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...