Skocz do zawartości
Krootki

Ehhh te dziewczyny....

Rekomendowane odpowiedzi

To może założyć topic gdzie "rejestrowały" by się wszystkie dziewczyny/ kobiety (niepotrzebne skreślić).

lol ;]

a dostawalyby numerek ?

 

OT: miope --> gdzie moj barton ? przyznaj sie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam lepszy motyw.

Nie tak dawno z mojej strony ( http://www.krzysztofj.gower.pl ) dziewczyna z podwarszawskiej miejscowości przysłała mi maila , czy nie pomógł bym jej w podkręcaniu kompa :!: :) :o :lol: 8) :P :wink:

 

Ma Epoksa 8rda+ , GF4 , 2 x Kingsony 256 MB/ 333Mhz, Atholna 1700 BO :!: :!: :!: ( wiedziała jaki ma wybrać i ma zdegradowanego z 2600 + :!: :!: ) i jakis cienki zasilacz + chłodzenie voolcano 7.

 

Doradziłem jej w kwestii zasilacza i przy mojej pomocy będzie robiła wodne chłodzenie ( na razie zbiera kase ).

 

Mi też kopara opadła ale po tym jakie zadaje pytania wnioskuję , że ma naprawdę pojęcie.

 

Niech nikt mnie nie pyta czy ładna czy brzydka bo tego nie wiem. Ale wiem jedno - jest mądra :!: :D 8O :) :o 8) :lol: :P :wink: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie, nie była zbyt ładna. Ale jakaś brzydka też nie była. Taka "zwykła". Ale czy to w tym przypadku w ogóle ważne???

No bardzo wazne bo jak ladna i podziela Twoja pasje to warto sie taka mocno zainteresowac i nie odpuszczac. Wyobraz sobie imprezke przychodzisz z dziewczyna i macie o czym pogadac przy piwie :)

A tak Ty cos wspomnisz o kompie a dziewczyna sobie mysli "No kur.... znow zaczyna, co ja w nim widze" :) :)

Pozdro

Dexter

Heh, Dexter ja już jestem zajęty ;) (vide avatarek). A tak poza tym to raczej "na zewnątrz" nie rozmawiam o kompie, kręceniu itd.

 

hej krootki to jak te twoje podpisy i avatarki na serio tak sa. To ja juz wole nie myslec do czego twoja ksywka KROOTKI sie odnosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ma zdegradowanego z 2600

Taki overclocker a nie wie ze degradowani to jedna wielka sciema... bylo o tym juz na forum. Athlony 3000+ i wiecej tez maja tam 24, 26 i 28... zdowngradowane ?

suchyy co Ciebie tak wszedzie pelno, cos sie takim postojebca stal???co - fanty sie za duzo napiles??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ma zdegradowanego z 2600

Taki overclocker a nie wie ze degradowani to jedna wielka sciema... bylo o tym juz na forum. Athlony 3000+ i wiecej tez maja tam 24, 26 i 28... zdowngradowane ?

suchyy co Ciebie tak wszedzie pelno, cos sie takim postojebca stal???co - fanty sie za duzo napiles??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

LOL fajny byl tamten topic.

 

Pelno mnie bo lubie to forum. Na frazpc bym nie wytrzymal. Na PClab choc bardzo lubie serwis tez mnie forum wkurza a tutaj jest fajnie ;) A jesli chodzi o licznik postow to moze go nie byc.

 

PS. Widzisz, kogos dzisiaj uswiadomilem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: miope --> gdzie moj barton ? przyznaj sie ;]

Odmawiam odpowiedzi na to pytanie. :D
bo powolam komisje sledcza ;P

Ja bym Wam powiedział, "ale kto by mnie, <span style="color:red;">[ciach!]</span>a, słuchał."...

 

PS. @Kretyn: po co odkopywałeś dla ":)))))))))))))" ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dikstra to forma źeńska no i te avart

:lol: :lol: Wiesz, Dijkstra to nazwisko jednej z postaci u Sapkowskiego -- i jest to mężczyzna. Co do awatara, temu akurat (bo wcześniej był inny) był poświęcony topik na testowym, gdzie Dijkstra wyjaśnił, kogo przedstawia obrazek. Ponieważ, jak widzę, nie usatysfakcjonowała Cię odpowiedź Dijkstry ("szukaj" ;)), to wyjaśnię za niego, że on dziewczyną nie jest. :D Ale na pewno bardzo się ucieszy, jak to przeczyta. :lol:

Dijkstra to taki koleś, co wymyślił algorytm wyszukiwania w grafie skierowanym mającym krawędzie z wagami... :lol: na szczęście prosty...

 

A skoro już jestem przy informatyce, to muszę sie pochwalić, że w mojej grupie (35osóB) są AŻ !! dwie dziewczyny :lol: - cóż studia typowo techniczne, kierunek informatyka, to wydawało by się, że kompy maja w jednym palcu - nic bardziej mylnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"O zobacz ojciec, są peltiery. Kurde, ale są za słabej mocy. Takich to ze 4 bym potrzebowała. Bo wiesz na mojego podkręconego Athlona to potrzeba taki i taki, a ten to najwyżej by się nadawał na grafikę, albo na jakiegoś starego procka. Dobra idziemy stąd; kurde ciekawe gdzie ja dostanę w końcu takiego jak szukam(...)"

 

Stałem jak wryty, pierwszy raz słyszałem takie rzeczy z ust dziewczyny... 8O 8O 8O

Pfff, to ze mną nie jest jeszcze tak źle.

 

Ostatnio jadąc po osiedlu wcześnie rano widziałem dwa barany (owce? - nie wiem czym to sie rozni, a poza tym rano bylo) biegnące po ulicy i psa, które je poganiał... :wink: A zapewniam, że to u mnie nie jest częstym widokiem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro się dowiem ile kobiet w mojej klasie (mat-inf), skoro z Poznania już zrezygnowałem, to chociaż tu niech mi szczęście dopisze :twisted:

Nigdy konkursu nie wygrałem, mało grzeszyłem, do kościoła chodziłem...PROSZĘ o fajne dziewczyny :!: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie wybieram do liceum informatycznego i jutro jade zobaczyc liste przyjetych, tzn to liceum jest bardzo informatyczne nazwa: Zespół Szkół Informatycznych - mam nadzieje ze mnie przyjmia bo mam na koncie olimpiady z infy :) ale obawiam sie ze nie bedzie tam zadnej dziewczyny, choc jak skladalem papiery byly 2 wyzej ode mnie na liscie i mam nadzieje ze sie dostana i to nie beda jedyne dziewczyny w tej szkole :) darz bór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qrcze Ruido zapomniałem, że Ty jesteś z Pozka 8O A ja tylko dlatego nie poszedłem tam do szkoły bo nie miałem nikogo znajomego :lol: A byśmy we wrześniu na piwko poszli... :? ;)

PS. Do jakiego LO chodzisz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ja chodze do Zespolu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych... w moim roczniq (teraz do 3 klasy zdalem :) ) na 7* klas sa az 2 dziewczyny... i obydwie sa w liceum

 

*2 klasy liceum

5 klas techniqm

 

ogolnie w szkole jest chyba 7 dziewczym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit zeby w mojej szkole byly dziewczyny Boze zeby w mojej szkole byly dziewczyny Boze prosze cie zeby w mojej szkole byly dziewczyny Boze prosze chociaz raz mnie wysluchaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie gadałem z kumplem, u niego w tej samej szkole co ja, ale w innej klasie (ch** nas rozdzielili ja sam a 3 kumpli do jednej dali i gdzie tu sprawiedliwość...), jest 20ch i 8dz(do tego takie na które wolałbym nie patrzeć i nie tylko z powodu wyglądu...), za to 3 innych mają klase (his-pol) 7ch i 21dz z czego połowa to takie towary że... 8O Powoli, żałuję że zrezygnowałem z tej VIII... :|

PS.Ale Ruido obiecuję, że jak pójdę na studia (na 99% do Poznania) to na piwo skoczymy...Ja stawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...