Jump to content
Sign in to follow this  
Devil

Call of Duty Ghosts

Recommended Posts

Tradycyjnie jak co roku Activision zapowiada i wydaje nowy Call Of Duty.  Wg prawidłowej koljności to teraz studio Infinity Ward wypuszcza swój produkt. Co ciekawe zapowiadają sporo zmian. A najważniejsza to ta że gra będzie pracować na zupełnie nowym silniku. Ma pewnie to związek z nowymi konsolami, gdyż to na nie, oprócz currect-genów i PC, ma się pojawić ów tytuł.

Dołączona grafika

A tutaj pierwszy teaser

W grze poznamy zupełnie inną historię i bohaterów. Czyżby zabrakło Price'a tym razem ? Z racji ze to nowy silnik to kto wie... Może być ciekawie.

Premiera 5 listopada na obecne konsole i PC. Ale jak zarzeka się Activision ponoć z czasem też ma wyjść na nowe konsole.

Edited by Devil

Call of Duty bez Price'a to jak świeta bez Kevina, chociaż mogliby wrócić do historii Ghost'a z MW2, to była bardzo ciekawa postać.

Kolejny CoD bez dedykowanych serwerów - nie kupuje. To mija się z celem i doprowadza do nerwicy. Także podziękujemy Ghostowi.

Guest

Ale z tej gry gniot. W sumie po serii nie można się było spodziewać za wiele, ale to mnie rozłożyło na łopatki:

:lol:

Tak czytam newsa na głównej o wynikach sprzedaży... ta erm... nazwijmy to gra, przebiła GTA5? Jakaś kampania reklamowa? Ludzie w ogóle kupują tę grę? Po przeczytaniu newsa czuje się jakby był 1 kwietnia.

Guest

Tak czytam newsa na głównej o wynikach sprzedaży... ta erm... nazwijmy to gra, przebiła GTA5? Jakaś kampania reklamowa? Ludzie w ogóle kupują tę grę? Po przeczytaniu newsa czuje się jakby był 1 kwietnia.

Ten milion to nakład wysłany do sklepów, a nie kupiony przez końcowych odbiorców, czyli graczy. To kolejna marketingowa ściema.

ramfix pomogl na niedomagajacy ram. ale na gpu nie ma lekarstwa. no to niepograne.

Edited by dumpmuzgu

No niestety gra sie okzała gniotem. Przynajmniej jeśli chodzi o optymalizację. Graficznie też szału to nie robi, ale wygląda lepiej niż poprzednie COD'y. Jednak do BF4 to mu sporo brakuje. To że się sprzedał w takiej ilości to było do przewidzenia. Marketing swoje zrobił. Sam nie wiem czym ludzie się kierują kupując to.

No akurat nie ma konkurencji. To jest szybka strzelanka, wiele takich nie ma. Pewnie kupię kiedyś do kolekcji ale raczej nie w tym roku. W sumie [gluteus maximus] nie urywa.

Miałem okazję w to pograć wczoraj na i5 3570K, 8GB RAM i GTX 560ti.Fakt znajomy nie ma jakiejś mega mocnej karty, ale po zmniejszeniu AA, i tekstur było ok 50 fps. Szkoda że grając miałem uczucie jakby było z 25 fps

Wgralem mu nawet polecane stety od Side,a 314.22 i nic nie pomogło. Do tego musieliśmy wyłączyć Frapsa bo myszka wariowala.Jeśli chodzi o grafikę to całkiem całkiem. Jakiś postęp jest.Ale jeśli chodzi o mechanike broni oraz reakcję trafionych to dalej kupa. Przewracaja się jak worki cementu.W BF4 lepiej to wygląda. Zwłaszcza postrzaly w plecy. Co do fabuly to się nie wypowiadam bo za krótko grałem. Wstępnie 6/10

Edited by Devil

Dołączona grafika

Baczność! Wystrzałowa jesień nie pozwala amatorom gier komputerowych na chwilę wytchnienia, zwłaszcza jeśli gustują w pierwszoosobowych shooterach, wśród których niepodzielnie rządzą Battlefield i Call of Duty. Reszta musiała ustąpić im miejsca, aby przypadkiem nie oberwać rykoszetem, bowiem rywalizacja gigantów ubranych w wojskowe fatałaszki tradycyjnie jest zażarta. Electronic Arts jeszcze nie potrafi dotrzymać tempa Activision, jakie z zegarmistrzowską precyzją rokrocznie wypuszcza kolejne odsłony Call of Duty działając zawsze według sprawdzonego schematu, aczkolwiek DICE swoją pozycję regularnie zaznacza. Obydwie serie posiadają zresztą wierny elektorat, który niczym zahipnotyzowany wspomaga producentów okrągłymi sumkami, dlatego komercyjny sukces mają praktycznie zapewniony. Jeśli ktokolwiek spodziewał się rewolucji wypatrując Call of Duty: Ghosts, chyba źle zrozumiał intencje twórców, jacy wprawdzie szykowali pewne zmiany, ale bardziej od strony technicznej niżeli stricte koncepcyjnej. Zarzynanie kury taśmowo produkującej zielone banknoty byłoby przecież zbrodnią! Fani Call of Duty powinni być zadowoleni z efektu końcowego, jednak Ghosts do gatunku niczego nowego nie wnosi.

Edited by Caleb

Mogłeś jeszcze się wstrzymać z recenzją bo nadchodzą dedyki ;) Będzie to jeden z większych plusów tej gry i dzięki temu będzie to najlepszy CoD od 3 lat.

No cóż, i tak już zaliczyłem obsuwę, ale do plusów zawsze mogę to dopisać z czasem. 

Nie no, jasne że tak. Dedyki nie zmienią przecież całego oblicza gry ale w multi, przynajmniej w moim przypadku na własnym serwerze będzie się grało zdecydowanie lepiej Dołączona grafika

Edited by Bonusso3

Ostatnio grałem u kumpla i muszę przyznać, że gra miażdży wszystko poprzednie co widziałem.

Na takich właśnie osobnikach firmy najwięcej zarabiają. Bo taki ma małe wymagania i jak widzi misję ze strzelaniem w kosmosie lewitując między elementami stacji kosmicznej to już miażdży wszystko... Brak słów.