Skocz do zawartości
mzah

Czym zastapic zr24w (nie TN; budzet 2k; 24 cale)

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie 3 lata bylem (bardzo) zadowolonym uzytkownikiem zr24w, ale jako ze zestarzalo mi sie pudlo, rozgladam sie za nowym zestawem: pudlo + monitor

 

Zastanawiam sie czy przez ostatnie lata nie wyszlo cos rownie dobrego jak kiedys dell 2209wa czy LP2475W (czyli sprzet tak dobry ze polecany niemal wszedzie). Zwrocilem uwage na nowa wersje zr24w (zr2440w) i jest aktualnie wsrod faworytow

 

Troche info o potrzebach

- przyzwyczailem sie do 24 cali (czytam o eizo 2333 i ewentualnie 23 jest opcja)

- nie chce wracac do TN

- max cena do ~2k

- monitor uzywam mniej wiecej tak:
    - 60% czas internet/tekst (programista)
    - 20% film
    - 20% gry (tylko ze szybkie: lubie CS/CoD dla relaksu), maly input bylby spora zaleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto zmieniać monitora, jeżeli wszystko z nim w porządku, ten który masz, jest naprawdę dobry. Nie bierz też zr2440 - jedyne znaczące różnice pomiędzy nim, a Twoim, to zmiana podświetlenia z ccfl na led i gorsza paleta kolorów (z 8bit na 6bit+afrc). Sam  mam lp2475w i nie zamierzam go zmieniać jeszcze przez pewien czas, myślę, że poczekam na dobre oledy.

 

No i nie idź w 23", będziesz tęsknił za tymi 120 pikselami w pionie. Dołączona grafika

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi. Jak nie wypatrze nic ciekawszego to tak jak podpowiada Dammeron pozostane przy starym : - )

zmieniajac zestaw chcialem po prostu stary sprzet komus sprezentowac jako w pelni dzialajacy komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...