Skocz do zawartości
qhash

siatka, pseudo-filtr na otwory w obudowie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się gdzie można kupić takie ciemno-szare siateczki ala filtry, zazwyczaj o grubości 3-4mm, najlepiej na metry, tak żeby powycinać i przykleić do otworów w obudowie (tych przystosowanych do wentylatorów, których nie mam i nie potrzebuje a przez które się kurzy).

 

Dzięki z góry.

Pozdrawiam,

#

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek żeby zasłonić te wloty powietrza, ale żeby zadziałało jako filtr. wymiana powietrza i tak jest, zestaw ma może 100W mocy jako całość, więc nie zakładam dodatkowego chłodzenia a przez takie dziury będzie mi się kurzyć - w sumie coś w stylu gąbki byłoby nawet lepsze. Wiesz gdzie t o można kupić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda kobieta napisałaby, żeby je obszyć, a faceci myślą o obklejaniu tkaniny :) interesujące.

Wracając do tematu. Dobry byłby materiał z maskownic głośników, zgodzę się, równie dobra byłaby gaza, ale w niewidocznym miejscu, bo biały kolor będzie się odznaczał. Myślę, że siatka metalowa, nawet drobna przepuści dużo kurzu. Gąbka z pudełka po płycie głównej też mogłaby być, gdyby ją rozciąć wzdłuż na 2 albo 3 warstwy, bo jest za gruba i nie przepuszcza dość powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkład do filtra okapowego (tylko białe, te czarne są węglowe i nasączone chemią neutralizującą zapachy)

Za 30zł można kupić kawałek 1x1m grubości 1cm

http://www.saturn.pl/gliwice/produkt,id-192155?utm_source=porownywarki&utm_medium=skapiec&utm_term=skapiec&utm_campaign=xml

 

Stosuje od lat zero problemów, 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkład do filtra okapowego (tylko białe, te czarne są węglowe i nasączone chemią neutralizującą zapachy)

Za 30zł można kupić kawałek 1x1m grubości 1cm

http://www.saturn.pl/gliwice/produkt,id-192155?utm_source=porownywarki&utm_medium=skapiec&utm_term=skapiec&utm_campaign=xml

 

Stosuje od lat zero problemów, 

 

1cm grubości to będzie za dużo do tego zastosowania, chyba że wystąpił błąd i chodziło o 1mm.

 

Sam jestem zainteresowany, bo domowym sposobem można zrobić filtry na otwory w obudowie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...