Skocz do zawartości
Jupek

Czy wymieniać HD7870XT na coś nowego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

W związku ze zbliżającą się premierą nowych kart od czerwonych zastanawiam się czy nie sensowne było by sprzedanie mojej 3-miesiecznej HD7870xt od saphira i wymianę na coś mocniejszego ? Tu pojawia się pytanie jeśli tak (bo np. jeszcze dostane w miarę sensowne pieniądze za swoją kartę) to na jaką ? Coś mocniejszego z serii 79xx czy może coś z geforców ? Może wymiana na coś z nowych radków ? 

 

Co o tym myślicie ? Jest w ogóle sens się w to bawić ? 

 

p.s.

Reszta mojego konfigu w stopce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kultury pracy karty to nie narzekam(mam co prawda raczej przewiewną budę) - wiatraki w spoczynku niesłyszalne. W czasie mocnej rozgrywki słychać już wiatraki na karcie ale załączam też wiatraki w obudowie więc przy dobrych wyciągach z obudowy karta nie rozkręca wiatraków na maksa więc hałas jest na poziomie kultury pracy wiatraków obudowy.  Zaznaczę, że aktualnie karta nie jest podkręcona bo nie widziałem takiej potrzeby. :) Aktualnie najbardziej słyszalnymi elementami w kompie jest wiatrak na procku (boxowy - może poradzicie coś fajnego i cenowo atrakcyjnego na wymianę) oraz 3 wiatrak który dodałem do obudowy (nie markowy - wyje - może też coś ciekawego i taniego a cichego na wymianę ?) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że przesiadka nie ma sensu to tak napisałem jakby Cie nadal kusiło. Jak nowe radki wypadają możesz poczytać na naszym portalu na stronie głównej:

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_kart_graficznych_amd_radeon_r9_280x_r9_270x_i_r7_260x

 

 

Z tej kart przesiadka opłacałaby się tylko w przypadku gdybyś miał procka z literką K i mocno byś go podkręcił. Oczywiście komp zyskałby nawet teraz na wydajności jakbyś tam włożył GTX 780 lub (się okaże) R9 290x. Na chwilę obecną jest to po prostu nieopłacalne. Na 7870XT pograsz spokojnie w BF4 czy Crysis 3 na High z niektórymi ustawieniami na ultra. To tak dla przykładu tylko podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...