Skocz do zawartości
gzowiak

nowa grafa do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Referenty R9 270/270X faktycznie są głośne , wersje niereferencyjne z reguły są sporo cichsze .

 

GTX650 są trzy wersje - goły i najsłabszy GTX650 ( wydajność pomiędzy HD7750 DDR5 a HD7770 ) , GTX650Ti ( konkurencja dla HD7770 ) oraz najmocniejsza GTX650Ti Boost ( wydajność na poziomie HD7850 / GTX660 a karty nadal tańsze , choć są problemy z dostępnością modeli ) . 

 

Zresztą GTX650Ti Boost ma zastąpić GTX660 z tego co wiem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rayden; co to znaczy to refenty
do wszystkich ; czyli ktora z tych 4 kart bedzie najlepsza ; Radeon R9, MSI GeForce GTX 650 Ti BOOST, MSI GeForce GTX 660 czy XFX Radeon HD 7850 DD .Już mam mętlik w głowie z tymi grafikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referent to karta która dopiero pojawiła się na rynku ( dotyczy konkretnego modelu jak np. GTX 650Ti ) .

 

Karta mająca z reguły jeden  niezbyt cichy wentylator , a często sporo chłośniejszą turbinę , takie karty poznacz po tym że wyglądają praktycznie identycznie nie zależnie czy to karta od MSI , ASusa , GB , Sapphire czy innego producenta .

 

Z ww. kart to najwydajniejszy jest R9 270X , potem trochę słabszy R9 270 , GTX650Ti Boost , HD7850 i GTX660 prezentują zbliżony poziom wydajności . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z ta głosnościa bo mi jednak zalezy by było cicho, obecna grafa tak wyje ze czasem mysle ze kombajn odpaliłem nie kompa ;D to te 2 ostatnie co podałeś to odpadają. Pytanie którą wybrać teraz.

R9 270x odpada bo za droga poszukuje czegos do max 650 

Edytowane przez gzowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekaj i poluj na 650 Ti Boost np. od Gigabyte. Obecnie nie dostępna bo wszyscy się na tą kartę rzucili jak była w dobrej cenie. Znam 6 osób, które kupiły tą kartę w okresie przedświątecznym za <500zł. 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem z jednym sklepem i za 600zł maja miec nie dlugo ta wlasnie karte . Za 500zł to nieźle, ciekaw jestem w jakich sklepach beda dostepne jeszcze te karty i w jakiej cenie. Na morele nie wiem czemu cena wzrosła o 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX650Ti Boost za 600 zł to trochę za dużo , 500-550 zł to max. co bym za nią dał .

 

Choć nie wiadomo jak będzie wyglądała po świętach dostępność i cena tych kart - na razie poniżej 500 zł jest Palit z 1GB VRAM . 

 

GTX od Inno 3D w wersji 2GB kosztuje już ponad 600 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 600 zł i brak dostępności , karta która jeszcze jakiś czas temu kosztowała w okolicach 550 zł za wersję 2Gb .

 

Zresztą nie ma sensu brać w twoim przypadku wersji z 2GB VRAM bo zwyczajnie tego nie wykorzystasz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak teraz patrze to te R9 koszują w okolicach 700zł,także nie mam tyle kasy... juz sam nie wiem co wybrać

a co sądzicie o tym http://www.agito.pl/karta-graficzna-xfx-radeon-hd-7850-dd-heatpipe-2gb-ddr5-pci-e-box-84-577348.html?attr=cena-550+650

Edytowane przez gzowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak teraz patrze to te R9 koszują w okolicach 700zł,także nie mam tyle kasy... juz sam nie wiem co wybrać

 

a co sądzicie o tym http://www.agito.pl/karta-graficzna-xfx-radeon-hd-7850-dd-heatpipe-2gb-ddr5-pci-e-box-84-577348.html?attr=cena-550+650

karta bedzię głośna lepiej troche dołóż i kup R9 270 http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270-gaming-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-922319.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowki na allegro do których nie są dołączane gry promocyjne (tylko w wybranych sklepach). Do r9 270 są gratisy oraz karta sama w sobie jest wydajniejsza i nowsza.

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_karty_graficznej_radeon_r9_270_nastepca_hd_7850_2gb?page=0,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo spamu bylo w temacie bez sensu, majac 600zl dozbieraj 50 i kup gtx660
A odnosnie ograniczania przez cpu to tylko gtx660 podkrec cpu na 3,8+ i bedzie jakos dzialac. Spadki fps pewnie i tak beda ale nie bedzie tragedii.
Lub 2 opcja jak juz ci ktos doradzal sprzedaj graty i kup najtansze i5 4440 + jakas plytke za 200+zl bedziesz mial zintegrowana grafike do czasu az uzbierasz na gtx660, nie kupuj slabszej karty bo to strata kasy...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...