Skocz do zawartości
Bieniu;)

OBOZ HARCERSKI

Lubisz ZHR??  

  1. 1. Lubisz ZHR??

    • TAK
      8
    • NIE
      28


Rekomendowane odpowiedzi

nie obraz sie ale skałutem sie bbylo , jak sie mialo 12 lat......... czy nie czas powierzyc ta paleczke jakiemus mlodziakowi ??? :lol:

 

 

bedziesz zapieprzal z lopata i kopal doly pod namioty zebyscie nie poplyneli , robil kible polowe ze slomy :lol: ogolnie wtopiles z ta "kwaterka" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kwatercę się z.a.pierdala aż pot po tyłku leci. Nie chcę cię straszyć ale jest naprawdę ciężko. Co do okopywania namiotów to :lol: . Ogólnie na kwaterce robi się wszystko. Od wycinania żerdek piłą spalinową ,poprzez wyładowywanie sprzętu z tirów , budowę wszystkich urządzeń ( kuchnia , umywalki ,sanitarki, brama główna , ew. pomost ) i dużo , dużo więcej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że zawsze koło obozów harcerskich zawsze leży najwięcej zurzytych gumek :wink:

a myslisz, ze do czego oni je uzywaja :?: :P jako lapki na komary :P
A skąd wiesz że akurat nie do tego :wink: . Tych chłopców też jakiś komar może napaść od tyłu :wink: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczylem ZHP i ZHR (w tej kolejnosci) imho duzo lepszy jest ZHR

:) Ladniejsze mundurki i wogole ciekawszy program :) Kwaterka to bardzo fajna sprawa. Mozna naprawde wiele sie nauczyc. Nie tak wiele osob moze powiedziec ze zbudowalo w kilka osob/ kilka dni male miasteczko na 100 pare osob (ahhh stolowka ze stolem na wysokosci 3 metrow :) i prycze na linach bujane, wlasna siec telefoniczna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harcerstwo - to mi przypomina nastoletnie lata. Nigdzie tak się nie ubawiłem jak na obozach harcerskich - Inne życie. Poza tym to bardzo dobrze zorganizowana społeczność. Jak sobie wsponę czasy harcerstwa, to autentycznie się uśmiecham. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kwaterkami to roznie bywa, sa stanice gdzie jest niewiele pracy bo maja juz zaplecze sanitarne i w zasadzie to tylko rozbijasz namioty. ja bylem w takiej sytuacji gdzie na obozowisku pozostawał na zime stelarz od kuchni wiec troche roboty bylo ale wiekszosc samopoczucia zalezy od zalogi i przede wszystkim szefa kwaterki . wiec jesli jedziesz z niezla ekipa to przy okazji ciezkiej pracy niezle sie ubawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z obozu po 25 dniach! bylo zajefajnie.duuuzo nowycego doswiadczenia, splywy kajakowe, jazda na stopa do Gdanska i innych miejscowosci.zwiedzanie, kfaterka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu - też to przeżyłem i polecę każdemu takie doświadczenie - brata też już wkręciłem.. Jest to znacznie lepsza wersja koloni.. (to jeszcze zależy kto taki obóz organizuje). Ja należałem do drużyny ZHR- u i wszystko było wspaniałe... Jak miło powspominać.

Same kwaterki to inna sprawa - ale, ktoś to musi zorganizować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wrociliśmy!!! Dokladnie 25 lipca:)) Ale dopiero mi starzy neta wlączyli!! Bylo cudownie!!!! Trzeba bylo uwazac na komary, zmije i inne, ale jakos poszlo... Kwatera - cięzka ale OK reszta códmiód;))

kajaki, namioty, Gdańsk, Malbork, Toruń, rowery, kupa ludzi i SZWEDKI;)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...