Skocz do zawartości
Vitas1990

Dysk WD 3 Tb nie działa Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój dysk zewnęczny WD Elements o pojemności 3 TB po włonczeniu uruchamia się lecz nie jest widoczny dla programów np. defrag i nieda się go sformatować system pokazuje że niemoże zakączyć formatowanie w mój komputer jeśli wogule pokażą się to wyskakuje informacja że przed użyciem dysku muśisz go sformatować i tak dla 2 z 3 partycji, po anulowaniu formatowania bo i tak się nieda 3 partycje pokazują się w mój komputer,

Morzna otworzyć partycje jednak wyświetla się pusty folder z napisem " ten folder jest pusty "

Niemoge wrzućić na niego żadnych plików

W zarządzaniu dyskami nic się nie da zrobić

Dysk nie morzna wyłonczyć normalnie przyciskiem (nie reaguje)

Program diagnostyczny od WD równierz nie widźi tego dysku tylko mój wewnętrzny Segate

Zdarza się że na ułamek sekundy dysk się wyłonczy i odrazu włonczy

 

Czy powodem tego morze być problem z zaśilaniem

 

PROSZĘ O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem to ja mam, ze zrozumieniem połowy z tego, co napisałeś. Ortografia, gramatyka i interpunkcja niemalże tu nie istnieją. Ale mniejsza z tym.

 

Zakładam, że sami mamy wydedukować, jaki masz system, flaki w kompie itp... Przyda się trochę więcej informacji.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek popraw post bo aż oczy bolą jak się to czyta .

 

Dysk fabrycznie nowy czy masz go już jakiś czas ?

 

Sprawdzałeś na wszystkich portach USB w kompie ?

 

Spróbuj czy dysk będzie działał podpięty do huba USB z aktywnym zasilaniem .

 

Druga opcja to rozkręcić dysk i go ręcznie podpiąć do portu SATA i wtedy sprawdzić .

 

Rozkręcenie dysku oznacza utratę gwarancji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...