Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy userzy EF81 mogliby wymienic jego wady ktore wyszly w trakcie uzytkowania ?

Nastawiam sie na fona ktory bedzie jednoczesnie mp3ka, jak wyglada sprawa ze sluchawkami

jest jakas przejsciowka do oryginalnego lacza BF ?

i jeszcze jedna wazna sprawa - czy jest budzik z drzemka ? :D

Przemek dobrze zauwazyl.

Ostatnio sporo o nim pisalem wiec poszukaj.

A budzik z drzemka jest.

Sluchawki podstawowe wg wielu graja lepiej z tym EF81 niz Creative MUVO podstawowy model.

Mozna dokupic na allegro przejsciowke na minijack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem sam czy dobrze zrobilem jak czytam niektóre opinie na necie o braku anteny, wyłączaniu się telefonu itp

jakby wszystko działało jak nalezy to myśle, że się opłaca. ;]

 

Edit

 

gość już zakonczył aukcje przed czasem mimo ze 'zostalo' mu 9 sztuk

chyba ich jeszcze nie posiada :P

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiech na sali 499, 449, 419 za ef81 jak były po 339zł a 379zł były z karta 1 GB

sprzedawcy zobaczyli że tel szły jak woda i teraz im się w główkach poprzewracało i chą zarobić nie wiadomo ile...

nie wiem kto teraz kupi ten tel za tyle kasy... ino ja czekam aż ktoś wystawi po rozsądej cenie i wam też to radze bo jak zobaczą e nikt nie kupuje to wrócą do starej ceny ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo.

Widze, ze moja komoreczka zyskuje na wartosci :)

Faktycznie chodzily po 370 z 1GB pamieci w calym komplecie.

Teraz ciezko kupic bez niej ponizej 400 pln :)

I faktycznie chyba sie juz koncza bo kiedys byly 2 strony aukcji z tym telefonem i kazdy po 200 sztuk opychal.

W zyciu juz takich okazji na allegro nie bedzie.

Za niedlugo tego rarytaska nie dostaniemy ponizej cen V3i

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegos co zastapi mojego staruszka (SL45i ;)). Najważniejsze dla mnie są możliwości multimedialne - odtwarzanie mp3 i video, wiec kryterium glownym bedzie jakosc MP3 (Wiem, ze lepiej byloby kupic przenosny player mp3, ale po prostu nie nawidze nosic wielu urzadzen na raz. Telefon zawsze mam przy sobie, a o playerze czesto bym zapominal).

 

Moze napisze w punktach czego potrzebuje:

- odtwarzacz MP3 (mozliwosc odtwarzania na glosniku i sluchawkach)

- radio FM (najlepiej z RDS-em)

- multitasking - podczas sluchania mp3/radia chce miec mozliwosc np. pisania smsow

- slot kart pamieci (lub conajmniej 512MB pamieci w telefonie)

- odtwarzacz plikow video (najlepiej na pelnym ekranie)

- dobry, najlepiej duzy wyswietlacz

- dobry aparat (dobry" nie oznacza 5MPx + 20x cyfrowy zoom, moze byc nawet VGA byle robil ladne, wyrazne zdjecia - filmy bede bardzo rzadko nagrywal, praktycznie w ogole wiec ich jakosc mnie nie interesuje)

- dzwonki MP3 :lol2:

- dobry glosnik/glosniki w telefonie - taki by mp3 puszczane bez sluchawek dalo sie sluchac

- dobre sluchawki lub mozliwosc podpiecia "zwyklych" sluchawek

- mozliwosc czytania e-bookow (na SL45i mam aplikacje MicroReader w Javie i cos takiego w nowym telefonie tez MUSI byc, a jakby dalo sie otwierac PDFy to bede w 7 niebie ;))

- bluetooth albo usb albo jakis inny szybki sposob na podlaczenie telefonu do komputera - komunikacja przez COM w moim sl45i to jakas kpina :/

 

Wyglad: w sumie nie robi mi roznicy czy telefon jest z klapka, czy sliderem, czy "zwyklym" telefonem - byle nie byl jakims wielkim klocem

 

Cena: im taniej tym lepiej, max jakies 800zł, ale jesli jakis telefon za 400zł spelni moje wymagania to bardzo chetnie go wybiore ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EL71?

Dobry jest ten tel ? , chodzi mi by miał dobre MP3ki, nie wiesza sie ciągle , aparat , wyświetlacz spory , nie malutki, itp.

 

Co powiecie o S75 i CX75 ? i BQ E61

Edytowane przez modman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- mozliwosc czytania e-bookow (na SL45i mam aplikacje MicroReader w Javie i cos takiego w nowym telefonie tez MUSI byc, a jakby dalo sie otwierac PDFy to bede w 7 niebie ;))

Jeśli o to chodzi to w zasadzie możesz sobie kupić dowolny telefon z javą ściągnąć darmowy program ReadManiac. Ma spore możliwości jak np. automatyczne przewijanie stron (na 2 czy 3 sposoby), zmiana czcionki, przy konwertowaniu książek można ustawić żeby zostały przekonwertowane obrazki itd.

 

Może poszukaj SE p990i. Widziałem na allegro za 800zł także i radio z RDS i aparat z autofocusem się tam znajdzie.

I tutaj jest np. ciekawa oferta

Co prawda rozmiarowo nie jest to telefon najmniejszy, ale wydaje mi się, że oprócz tego spełnia każde z Twoich wymagań

 

Może też k800i z tym, że nie wiem jak z multizadaniowością, ale reszta raczej będzie spełniona.

Z "tańszych" to np nokia 6234, ale tu aparat 2mpx może nie być zbyt dobry, a mp3 to nie wiem bo nie słuchałem na tym modelu. Sam telefon wykonany bardzo ładnie, a i niezłe filmiki może kręcić.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegos co zastapi mojego staruszka (SL45i ;) ). Najważniejsze dla mnie są możliwości multimedialne - odtwarzanie mp3 i video, wiec kryterium glownym bedzie jakosc MP3 (Wiem, ze lepiej byloby kupic przenosny player mp3, ale po prostu nie nawidze nosic wielu urzadzen na raz. Telefon zawsze mam przy sobie, a o playerze czesto bym zapominal).

 

Moze napisze w punktach czego potrzebuje:

- odtwarzacz MP3 (mozliwosc odtwarzania na glosniku i sluchawkach)

- radio FM (najlepiej z RDS-em)

- multitasking - podczas sluchania mp3/radia chce miec mozliwosc np. pisania smsow

- slot kart pamieci (lub conajmniej 512MB pamieci w telefonie)

- odtwarzacz plikow video (najlepiej na pelnym ekranie)

- dobry, najlepiej duzy wyswietlacz

- dobry aparat (dobry" nie oznacza 5MPx + 20x cyfrowy zoom, moze byc nawet VGA byle robil ladne, wyrazne zdjecia - filmy bede bardzo rzadko nagrywal, praktycznie w ogole wiec ich jakosc mnie nie interesuje)

- dzwonki MP3 :lol2:

- dobry glosnik/glosniki w telefonie - taki by mp3 puszczane bez sluchawek dalo sie sluchac

- dobre sluchawki lub mozliwosc podpiecia "zwyklych" sluchawek

- mozliwosc czytania e-bookow (na SL45i mam aplikacje MicroReader w Javie i cos takiego w nowym telefonie tez MUSI byc, a jakby dalo sie otwierac PDFy to bede w 7 niebie ;) )

- bluetooth albo usb albo jakis inny szybki sposob na podlaczenie telefonu do komputera - komunikacja przez COM w moim sl45i to jakas kpina :/

 

Wyglad: w sumie nie robi mi roznicy czy telefon jest z klapka, czy sliderem, czy "zwyklym" telefonem - byle nie byl jakims wielkim klocem

 

Cena: im taniej tym lepiej, max jakies 800zł, ale jesli jakis telefon za 400zł spelni moje wymagania to bardzo chetnie go wybiore ;)

Nie chce byc monotematyczny ale BS EF81 spelnia Twoje wymagania w 99,9%

Nie ma po prostu radia.

 

 

Dobry jest ten tel ? , chodzi mi by miał dobre MP3ki, nie wiesza sie ciągle , aparat , wyświetlacz spory , nie malutki, itp.

 

Co powiecie o S75 i CX75 ? i BQ E61

Widze, ze dobrze celujesz.

Masz klase telefoniki w nizszych niz inni cenach.

S75 - gdzie chcez kupic ? Kazdy z serii S jest swietny.

CX75 - to juz okrojona wersja modeli x75 ale tez gicior.

E61 - chyba w jego strone bym szedl. Bardziej mlodziezowy, na gorze panel MP3 fajnie dostepny w kieszeni.

Jeszcze EL71 poogladaj bo w podobnej cenie a moze slider Ci sie bardziej spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc monotematyczny ale BS EF81 spelnia Twoje wymagania w 99,9%

Nie ma po prostu radia.

http://www.mobile-review.com/review/benq-s...s-ef81-en.shtml

"Those who are looking for music solutions from their headset should exclude Siemens products from their wish-lists, these handsets are missing all additional features besides simple music playback, they are rather ascetic."

:? a jak z jakością dźwięku na słuchawkach/głośniku ?

 

edit:

No dobra, zostaje mi taka lista:

- Benq Siemens EF81 [niska cena, dobry wyswietlacz, brak radia, ubogi odtwarzacz, duzy kloc]

- Nokia 6233 [dobry wyswietlacz, glosniczki stereo]

- Sony Ericsson K550i [malutki]

- Sony Ericsson K750i [?]

- Sony Ericsson W610i [malutki, walkman 2.0]

- Sony Ericsson W810i [?]

 

Najbardziej podoba mi sie W610i, ale jest tez najdrozszy :? Ciekawi mnie K550i i 6233 tylko nie wiem jak wypada porownanie jakosci dzwieku z W610i na glosniczku/glosniczkach i sluchawkach - ktory najlepiej gra?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem nowke ku800 z playa :D POwiem tak jak dla mnie telefon bomba, wyglada zajebiscie, wyswietlacz wypas, zdjecia wychodza jak dla mnie fajnie, filmy nagrywa w 240x320 przez co wygladaja dwa razy lepiej niz te np w k750. Do dotykowych klawiszy przyzwyczajalem sie w 2 godziny i dzialaja zajebiscie. Jedyne wady jakie narazie odkrylem to cichy glosnik i troche trudno jest zobaczyc cos na wyswietlaczu w sloneczny dzien. Ogolnie polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dziś do mnie przyszedł EF81 pierwsze wrazenie świetny wyświetlacz włączyłem telefon, myśle sprawdze jak sie pisze sms'y i tu tragedia! Klawiatura lata, strasznie tandetnie u kumpla to samo.

 

Kaeres u Ciebie też tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zostaje mi taka lista:

- Benq Siemens EF81 [niska cena, dobry wyswietlacz, brak radia, ubogi odtwarzacz, duzy kloc]

- Nokia 6233 [dobry wyswietlacz, glosniczki stereo]

- Sony Ericsson K550i [malutki]

- Sony Ericsson K750i [?]

- Sony Ericsson W610i [malutki, walkman 2.0]

- Sony Ericsson W810i [?]

 

Najbardziej podoba mi sie W610i, ale jest tez najdrozszy :? Ciekawi mnie K550i i 6233 tylko nie wiem jak wypada porownanie jakosci dzwieku z W610i na glosniczku/glosniczkach i sluchawkach - ktory najlepiej gra?

Mam SE w810i od pazdiernika zeszlego roku, nie nazrekam na nic, bateria trzyma ok 8H przy sluchaniu na glosniku zewnetrznym. Jakos mp3 jest bardzo dobra, radio tez ok. Aparat jak na komorke bardzo dobry. Ostatnio zostal zlamany i mozna dobrac duzo softu i poprawic funkcjonalnosc, Nowke za jakies 7 stow wyrwiesz tak wiec polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do posiadaczy samsunga E250

 

mam dodatkową karte pamięci, jak ustawić telefon zeby domyslnie nagrywal filmy na karte 512MB a nie na swoją wewnętrzna?

w tej chwili nagrywanie konczy sie z brakiem miejsca w wew. pamieci, pozniej moge ew. przeniesc nagranie na dodatkową karte i nagrywac znowu, ale to bezsensu

 

inne pytanie

wgralem od cholery mp3, otwieram odtwarzacz mp3 nie widzi tego, okejj.. wchodze w moje pliki, tam wszystko jest, widze opcje dodaj do playlisty, ale męczące jest kazdej z osobna piosenki dodawac, klik, klik klik i tak do zaje***

da sie to hurtem zrobic?

 

ost. pytanie

sluchajac radia przyzwyczailem sie [stara nokia] ze przycisk w sluchawkach zmienial stacje radiowe, tutaj w samsungu przycisk ... otwiera ost. polaczenia? jakies glupty robi

 

dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hardwin: Nie da się w oryginalnym sofcie zrobić tak, żeby nagrywał od razu na kartę.

Jeśli chodzi o mp3 to oczywiście da się to zrobić hurtem. Pierwsza pozycja w liście to jest "zaznacz" czy coś takiego. Nie pamiętam dokładnie, bo telefon ma moja Narzeczona a nie ja. Jak weźmiesz tą pierwszą pozycję to zaznaczą ci się wszystkie utwory.

 

Wszystkie te "bugi" w tym telefonie eliminuje wgranie softu modowanego (i to jest duży + telefonów Samsunga. Robi sie to prosto i nawet jak sie zwali wgrywanie to mozna jeszcze raz bez bolu ze sie zepsuje telefon).

Tutaj masz temat o tym: http://samsung-mobile.pl/viewtopic.php?t=6650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dziś do mnie przyszedł EF81 pierwsze wrazenie świetny wyświetlacz włączyłem telefon, myśle sprawdze jak sie pisze sms'y i tu tragedia! Klawiatura lata, strasznie tandetnie u kumpla to samo.

 

Kaeres u Ciebie też tak jest ?

Ona jest na jakis gumkach czy cos w tym stylu.

Na pewno nie jest na sztywno przytwierdzona do obudowy wiec pewne luzy MUSI miec.

Jest to tak wyprodukowane.

Ale ja to zauwazylem dopiero po jakims czasie.

Nie rozklepuje sie. Dziala juz tak 4 miechy i luz sie nie zwieksza.

Ale to sa luzy fabryczne z 0,5 mm w kazda strone.

Jezeli masz wieksze to bym to reklamowal jako padake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...