Skocz do zawartości
kusiu01

Czy zestaw komputery będzie ze sobą współpracował..

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wybrałeś badziew. Obudowa i zasilacz, które nie nadają się do czegokolwiek. Procesor niedostępny. 

 

Tu masz tańszy i lepszy zestaw za 800zł. W empiku wychodzi ~920zł

http://www.morele.net/inventory/info/WCar2s/

 

W empiku to książke kup a nie komputer...

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor i płytę już mam tą co podałem wyżej, muszę kupić w empiku bo tam mam do wykorzystania bon :)

 

Obudowa czemu do nieczego i zasilacz? Czytałem opinie na temat zasilacza to nie jest zły..

 

A ta obudowa?

 

http://www.empik.com/obudowa-tacens-arcanus-pro-usb3-0-czarna-tacens,p1062110881,elektronika-p

Edytowane przez kusiu01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz przejdzie, ale w tej cenie można kupić lepsze - patrz wyżej.

Obudowa - co kto lubi, ale ponownie, w tych cenach propozycja kaijitsu jest lepsza pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. IMHO estetyki też ;]

 

Ten tacens albo ibox virgo 914 to chyba najlepsze w tym przedziale cenowym, co mają w mpiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, tak jak pisałem do wykorzystania mam tylko empik bo mam bon do wydania..Wiadomo wyboru jakiegoś wielkiego nie ma..  Jeśli znajdzie ktoś lepszą propozycję w tej cenie lub nie dużo wyższej na empiku proszę podesłać linka bo chce zamawiać jutro.. Rozumiem że procesor do płyty będzie pasował i pamięci i płyta nie jest jakąś kiszką w tym przedziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Feel jest warty 1/3 tej ceny a i tak bym się poważnie zastanawiał czy go brać. Patrząc na ofertę zasilaczy w empiku złapałem się za głowę. Mają na stanie chyba wszystko co nie zeszło z marketowych półek. To samo tyczy się obudów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feel III mógł by być ale nie za tą cenę , ten zasilacz powinien kosztować maksimum 70 zł .

 

Skoro kupujesz w Empiku to go bierz lub dołóż do AeroCool VP-550 550W za 213 zł .

 

Budę zmień na Tacens ALU - lepsza oraz tańsza niż ibox , ew. dołóż kilka zł do Tacens Arcanus Pro .

 

Wybór podzespołów w Empiku jest tragiczny i do tego ceny z kosmosu , szkoda  że musisz kupić akurat tam .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...