Skocz do zawartości
rudy_102

Używany komp do WoT i starszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady z jakich części złożyć używanego kompa.

Budżet to im taniej, tym lepiej. Ma to być tymczasowy sprzęt a parametrem kluczowym jest cena, nie jakość.

Ma ciągnąć na jakichś w miarę przyzwoitych ustawieniach gierki typu Bioshock, Mass Effect czy BF3, a także pozwalać na w miarę komfortową grę w World of Tanks i to w zasadzie tyle.

Potrzebuję praktycznie wszystko - płyta gł., grafika, procesor, ram, zasilacz, dysk, obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kompa, który odpali dwuletnie gry, nie na low, tylko na jakichś średnio-wysokich i się przy tym nie zjara.
 Nic ponadto.

Ile to może kosztować? Nie wiem, bo nie wiem co mam do niego wsadzić, żeby to robił. Strzelam, że pewnie kilkaset zł wystarczy. Im mniej tym lepiej, bo ma spełniać te wymagania i nic więcej.

Jak będzie to blisko tysiąca to troszkę dozbieram, jak daleko to troszkę mi zostanie, bo jak pisałem to zestaw tymczasowy, aż uzbieram na coś porządnego, więc nie chcę pakować w tego kompa ani złotówki więcej, niż to potrzebne. :)

Jaśniej już nie umiem wyjaśnić o co proszę. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz może części z starszego PC (zasilacz, dysk twardy na sata) ? 

 

Edit:

Ktoś oświeci za co minus ? Jeśli autor posiada dysk z systemem i względnie dobry zasilacz odchodzi koszt kilkuset zł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety posiadam tylko laptopa na wykończeniu, z którego mógłbym wyjąć co najwyżej powolny dysk Toshiba MK3265GSX i 2+1GB ramu DDR3-1066.

EDIT:

 

WoT i BF3 mają całkiem poważne wymagania, wiec byle złom za śrubki się nie nada.

WoT może i na niskich, aby działał, bo to uzależnienie. :>

Co do BF3 to grzebiąc w necie znalazłem takie coś:

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1164&game=Battlefield%203&page=2#discussForm

Nie wygląda tak strasznie, jak wpisałem kartę czy procka ze środka w allegro. Chyba, że na tamtej stronie kłamią, ale tego nie wiem. :biggrin:

Edytowane przez rudy_102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT: z tego co wiem, a właściwie z tego co mówi się na temat WoT, ta gra ma skopany silnik i z grafiką jest różnie.

Mnie osobiście WoT działa na dziadku GF9600 i Celeronie 540 ;) Szału nie ma ale da się pograć na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...