Skocz do zawartości
ruskitoster

Zasilacz, pytanie o wentylator

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w zasilaczach sa montowane jakies specjalnie wentylatory ktore chodza poziomo czy taich nie ma i wszystko to to samo?

Moze dziwne pytanie ale wole sie upewnic niz wymienie moj trzeszczacy wentyl :)

 

Mam zasilacz fortron fsp500-80ghn i kupilem teraz cos takiego

 

http://allegro.pl/aab-super-silent-fan-12-cichy-wentylator-13db-i4409231176.html

 

tam pewnie nie ma zlacza bedzie trzeba ciąć..

 

 

przy okazji ten zasilacz uciagnie podkrecanego phenoma II mam teraz 3.8 i 1.63v (wiem duzo ale tak tylko chodzi stabilnie) i chce kupic

gtx 660 albo r9 270 i tez kręcić, chyba da rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj takiego, co ma łożysko kulkowe, lub jakieś udziwnione (różne rzeczy producenci wymyślają). W zasadzie każde się nada, za wyjątkiem klasycznego ślizgowego. Takie dość szybko się "wytrze" w pozycji poziomej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj takiego, co ma łożysko kulkowe, lub jakieś udziwnione (różne rzeczy producenci wymyślają). W zasadzie każde się nada, za wyjątkiem klasycznego ślizgowego. Takie dość szybko się "wytrze" w pozycji poziomej.

a znasz jakies takie wentylatory w rozsadnej cenie?

wydaje mi sie ze ten wentalator ktory zamowilem z lozyskiem FDB bedzie chyba dobry do pracy w pionie i poziomie ?

Edytowane przez ruskitoster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożysko FDB powinno nie sprawiać problemów. A co do wentylatora z linku, to bym unikał takich badziewii. 13,9dB przy 1200rpm? No i w opisie kilka razy padło słowo wiatrak (może nie widzą różnicy...), do tego w specyfikacji jest podana rezystancja cieplna! Ciekawe czego, przewodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...