Skocz do zawartości
peh

Sprzet do obróki wideo, zdjęć, sporadyczne granie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o sprawdzenie i ewentualne rady co do sprzetu jak w temacie. Nie mam zamiaru na nim grac, może czasem, głównie obróka wideo, grafika, obróbka fotografii, programy uzytkowe typu Photoshop, After Effects, Sony Vegas etc.

 

1. Intel i7-3930K

albo znacznie tańsza alternatywa: AMD FX-8350

 

2. GoodRam play 16gb pc1600

 

3. ASRock X79 extreme4

 

4. Crucial MX100 SSD 256gb sata3

 

5 HDD Barracuda 3,5 500GB

 

6. LaCie 3TB

 

7. Karta graficzna to narazie pieśń przyszłości, po głowie chodzi GTX 560ti na tą chwilę. Komputer kupuje za jakiś miesiąc jeszcze sie zastanowie co do grafiki.

 

Acha bym zapomniał, póki co wybrałem mobo typu atx, ogólnie chciałbym wszystko wcisnąć w coś desktopowego z łatwym dostępem od przodu lub z boku do portów. Jeżeli ktoś orientuje się nad alternatywą co do mobo niech śmiało pisze.

Edytowane przez peh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barracuda może się przydac i nie zaszkodzi, NAS-a bede przenosił.

 

Monitor mam, jednak w dalszej perspektywie musze mieć 2k. Póki co nie myśle nad tym póki nie kupie sprzetu, jeżeli coś to jakiegoś della 27" http://www.morele.net/monitor-led-dell-u2713hm-27-ips-wqhd-2560x1440-usb-90-rot-dvi-dp-hdmi-3yppg-516421/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...