Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

To wiem, że po północy ilość reklam maleje praktycznie do minimum....w moim poście chodziło mi o czerwony październik i to jaką ilościa reklam będzie on pocięty....w między czasie pewnie też losowanie totolotka, albo nawet zaraz jeśli mnie pamięc nie myli....

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, to jest małe piwo. W PIĄTEK na polsacie jest Zatrute Pióro - to jest dopiero HIT! Nagralbym gdyby nie fakt, ze juz namierzylem kogos z DivXem ;)

A cóż to? Pierwsze słyszę :(

Sorry Mak777 za dziwne pytanie. ale nie wierze, nie widziałeś "Polowania na Czerwony Październik" ????

No wlasnie - przeciez to leci co 3 miesiace :lol: ;)

Ehh, niestety nie widziałem, właśnie to nadrobiłem, ja pierdziele, jeszcze bym posiedział z 5h przy takim filmie, jeden z lepszych jakie widziałem, nie sądziłem że film o takiej tematyce może tak wciągnąć :) No i Sean Connery, jak zawsze w świetnej formie, do tego reszta moich ulubionych aktorów, Alec Baldwin i Sam Neil... Kurcze, jak ja mogłem tego wcześniej nie widzieć...

 

To po pierwsze, a po drugie, że to naprawdę jest HIT i jak dla mnie klasyk.....widziałem go wiele razy, ale dzisiaj z taką samą satysfakcją go obejrze...szkoda tylko, że to Polsat......bloki reklamowe co 25 minut trwające po 15 minut.....

Nom, reklamy psuły film, ale wiem już że następnym razem jak będzie leciał napewno znowu go obejrzę, dawno żaden film mi się tak nie podobał, jakbym miał oceniać to bez zająknięcia 9/10!! Mimo że nie lubię takiej tematyki to naprawdę, jak to mówił kiedyś mój kumpel w podstawówce, film "wessał mnie jak odkurzacz" :D

 

EDIT 23:48

Doradźcie mi, bo się nakręciłem po Czerwonym Październiku i coś jeszcze bym obejrzał, tylko nie chcę sobie zepsuć humoru :P

 

Munich - Monachium

Legenda Zorro

Hause of the dead 2 (raczej odpada, wiadomo dlaczego :P)

The Bussines

The Man

Stealth

2009- Lost Memories

Pursed

Król Skorpion

 

 

Co z tego obejrzeć? :D Hilfe :D

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shutter....hmmm......oglądając ma się wrażenie, że wszystko to już gdzieś było, gdzieś się z tym spotkało.....niby oklepany scenariusz, a jednak ma w sobie coś takiego, że ogląda się dalej i nie wieje nudą...nie wieje nudą to złe określenie...film jest świetny, klimatyczny i trzyma do samego końca przed TV (BTW. w trakcie emisji nikt nie zasnął :) )

 

jeśli chodzi o mnie to : ocena 4/5

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem go jakies 3 miesiace temu ale dalej pamietam scenke jak

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
koleś oglądał zdjęcie i twarz sie do niego odwróciła

 

a ogolnie podobał mi się także filmik

 

a w ogóle to byłem zaskoczony jakością bo miałem go w jakimś dziwnym formacie bo zajmował 350 MB a wyglądał lepiej niż niejeden xvid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłem nie wiem dlaczego obejrzałem w końcu Pursued, chyba ze względu na starsze filmy z Christianem Slaterem... Dzisiaj już nie jestem w stanie wypowiadać się na temat tego filmu, ale o dziwo się nie zawiodłem tak mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zejscie - nic specjalnego, czasem bardziej obrzydliwe niż śmieszne, a czasem chcialo mi się śmiać. Właściwie horror po najmniejsze lini oporu jedyne czego sie mozna przestraszyc to to ze ktos ci zaraz skads wyskoczy.

ong bak - film dość prosty, ładne sceny walki i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to byłem zaskoczony jakością bo miałem go w jakimś dziwnym formacie bo zajmował 350 MB a wyglądał lepiej niż niejeden xvid

RMVB (potrzebny codec Real Alternative) - filmy zajmują po 300 mega (czasem nawet mniej), a wygladają lepiej niz kopie 2 cd. Teraz staram sie sciagac tylko w tym formacie - nie ma to jak nagrac 10 filmow na DVD;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłem nie wiem dlaczego obejrzałem w końcu Pursued, chyba ze względu na starsze filmy z Christianem Slaterem... Dzisiaj już nie jestem w stanie wypowiadać się na temat tego filmu, ale o dziwo się nie zawiodłem tak mocno ;)

Tak jak mówiłem tak robię, wybrałem w końcu Pursued, sensacjo/dramat. Ogólnie całkiem ciekawy pomysł na fabułę, w prawdzie wszystko już gdzieś było ale tutaj jest ciekawie poskładane :) No i Christian Slater jako czarny charakter. Film mimo że nie należy do zbyt amibitnych i zaawansowanych wszedł mi jakoś tak przyjemnie, nie wiem czy to zasługa napoju bogów-piwa, czy poprostu jest w miarę dobry :) W skrócie film opowiada o Headhunderze-Łowcy talentów, gościu który za wszelką cenę ściąga danego pracownika do zleceniodawcy, robi to w naprwadę wyszukane sposoby ;) Polecam zobaczyć, ale nie nastawiajcie się na nic przełomowego, ot przyjemna sensacja :)

 

Ocena 6+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wiele w temacie było mówione na temat Green Street Hooligans wspominam o nim z racji tego, że przed chwilą skończyłem go oglądać, i po drugie, że być może zdarzy się jeszcze ktoś kto go nie widział ...przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii na jego temat....film jest genialny, nie mam mu nic do zarzucenia.....

 

...ocena wg mnie 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem oglądać film na polsacie - Faceci w butach i powiem wam, że film mi się spodobał. Ciekawa tematyka, stepowanie - film zrobiony z rozmachem. Po takim filmie można zmienić zdanie na temat stepowania. To co chłopaki zaprezentowali w tym filmie zaskakuje i wzbudza szacunek do nich i do tego co robią.

 

Billy Elliot, Cotton Club i teraz Faceci w butach - po tych trzech filmach inaczej patrzę na taniec/stepowanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób tutaj polecało Man on fire. Obejżałem i muszę powiedzieć, że film genialny. Świetne kino, teraz polecam i ja. ;]

Chyba OBEJRZAŁEŚ :P Ano, film genialny :D

 

P.S.

Dzięki Crosisowi się nauczyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba OBEJRZAŁEŚ :P Ano, film genialny :D

P.S.

Dzięki Crosisowi się nauczyłem :D

Dzięki czemu film genialny ? :) Oczywiście dzięki genialnemu Denzelowi, więcej słów jest zbędnych :>.

 

Wczoraj obejrzałem Green Street Hooligans i cóż mogę powiedzieć... Może to:

 

I'm forever blowing bubbles,

Pretty bubbles in the air,

They fly so high,

Nearly reach the sky,

Then like my dreams

They fade and die.

Fortune's always hiding,

I've looked everywhere,

I'm forever blowing bubbles,

Pretty bubbles in the air.

 

Śpiewaliśmy wczoraj w klubie :)))) Super film, gorąco polecam :!:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nikt nie pisal nic o The Business

Bardzo dobry film, jak dla mnie 9.5/10 (normalnie byloby 8.5/10 ale muza syci i w dodatku ja kocham brytyjskie kino :rolleyes:).

Jak podobal wam sie 'The football factory' to ten film tez wam sie spodoba, gra w nim ekipa wlasnie z tamtego filmu ;]

 

Polecam.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nikt nie pisal nic o The Business

Bardzo dobry film, jak dla mnie 9.5/10 (normalnie byloby 8.5/10 ale muza syci i w dodatku ja kocham brytyjskie kino :rolleyes:).

Jak podobal wam sie 'The football factory' to ten film tez wam sie spodoba, gra w nim ekipa wlasnie z tamtego filmu ;]

 

Polecam.

Hmm, wczoraj się przymierzałem ale jednak obejrzałem jeszcze raz Króla Skorpiona :) Jakoś jak przejrzałem to nie wydawał się ciekawy, no ale dzisiaj to nadrobię skoro piszesz że taki dobry :) I widziałem że jedną z głównych ról gra aktor z Green Street Hooligans, głównodowodzoncy ekipy walczącej z ekipą Froda ;) Ten któremu zapimpali dzieciaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pursued film całkiem niezły, spokojnie można obejrzeć, jedyne co mi w nim nie pasowało to Gil Bellows w roli głównej, jakoś nie trawie tego gościa (pewnie przez Ally McBeal mam do niego awersję).

 

Jeżeli komuś spodobały się filmy Billy Elliot, Cotton Club i Faceci w butach to polecam film Tylko w duecie, bardzo przyjemnie się ogląda, a i piosenki całkiem do żeczy no i naprawdę dobre zakończenie.

 

Oglądaliście O Brother, Where Art Thou? braci Coen'ów? Tam George Clooney świetnie zaśpiewał jeden kawałek, niepodejrzewałem go o taki talent wokalny :D a i film całkiem fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze obejrzalem Polowanie na Czerwony Pazdziernik - tez wczesniej nie widzialem, film mnie troszke zanudzil... 7/10

A dla porownania Karmazynowy Przypływ 9+/10 - tematyka podobna, ale film o niebo lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda na maksa - Film jest typową komedią, w której jest alkohol, narkotyki i seks. Nie zawiera żadnego przesłania. Więc jest doskonałą propozycją na długie zimowe wieczory... 7/10 (co się żadko zdarza przy tego typu filmach :P) górę wziął mój nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze obejrzalem Polowanie na Czerwony Pazdziernik - tez wczesniej nie widzialem, film mnie troszke zanudzil... 7/10

A dla porownania Karmazynowy Przypływ 9+/10 - tematyka podobna, ale film o niebo lepszy :)

Jeśli chodzi o mnie ja bym odwrócił punktację, ale wiadomo rzecz gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiss Kiss Bang Bang - yhmm... jest to taki kryminal lat '80 w pryzmacie parodii. wiekszosc akcji jest raczej robiona na "haha" niz na ciekawy film. wogole dialogi to no comment.. a ogolnie to brakuje mu "tego czegos". imo 2/5

 

Weather Man, The (Prognoza na życie) - hmm jakis taki jakby chcial udawac dobry film... do mnie jakos nie przemowil, pozatym dosyc nudny. 2/5

 

Good Night and Good Luck - film skierowany raczej w strone szczegolnego grona odbiorcow (widzow), fajny klimat lat 50tych (dodatkowo czarno-bialy), naprawde ciekawa rola i gra aktorska Davida Strathairna (mysle ze nominacja do oskara jest calkowicie zasluzona) ale hmm... taki bez jajec, jakis taki...nudny. lecz ogolna moja ocena -3/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarhead - goraco polecam ...So fucking be it 8/10

 

Underworld evolution - moim zdaniem trzyma poziom cz. 1 choc tamta byla bardziej mroczna, w stylu matrix, lepsza sequel to sequel, warto obejrzec 6,75/10

 

Fun with Dick and Jane - wiele sobie obiecywalem po tym filmie...dawno nie bylo dobrej komedi z Jimem C. troszke sie zawiodlem, kilka niezlych gagow ale wszystko pokazali w trailerze :mur: ...do tego ta fatalna Tea Leoni, ktora meczy mnie od Bad Boysow(jeden z moich ulubionych filmow) Dla mnie zawod 6/10

 

Po wczorajszym Jarhead i Bait z Jamie Foxxem chce podtrzymac serie i zastanawiam sie nad Redemption: The Stan Tookie Williams Story czy ktos ogladal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...