Skocz do zawartości
Moszna_Brothers

Ktoś zarekomenduje odtwarzascz DVD o małej awaryjności???

Rekomendowane odpowiedzi

raczej omijaj LG, niby nie są złe ale są lepsze i bardziej pewne marki. no i nie samsung, miałem cedek 32x jak spalił mi się asus i był fatalny szajsung. głośny i wolniejszy.

teraz mam wypalarkę liteon i jest strasznie głośna prz yodczycie ale to podobno wina mojego egzemplarza. za jakiś czas pójdę i powiem, że chodizło ciszej i nagle się zgłśniła :) bo zakupiona w tym samym momencie druga taka chodzi ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pionieer DVD 116A od 2 lat i zero problemów. Wszystkie DVD czyta wzorowo, CD-R - zdażają się problemy, ale potrafi poradzić sobie z CD pomazanym od dołu markerem :P. Jedyna wada, to to, że jest naprawdę bardzo głośny i nie przestawisz prędkości Nero-DriveSpeed. Aha - w przeciwieństwie do większości czytników śmiga na ATA 66, anie 33.

 

Update:

Jego speed to 16 dla dvd, 40 dla cd. Sprawdzałem NeroCDSpeed i średnia prędkość odczytu cd to ponad 32, a po 1/2 długości cd ciśnie cały czas 40. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat mam Pionerr'a 16x tego ze szczeliną.

Nigdy żadnych kłopotów nie było. A np. kumpel z LG ma wieczne.

Poza tym szczelinka to mega wypas :D

Naprawde 100 razy wygodniejsze niż szuflada......

.....A jak masz obok inny napęd to już w ogóle

P O L E C A M !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat mam Pionerr'a 16x tego ze szczeliną.

Nigdy żadnych kłopotów nie było. A np. kumpel z LG ma wieczne.

Poza tym szczelinka to mega wypas :D

Naprawde 100 razy wygodniejsze niż szuflada......

.....A jak masz obok inny napęd to już w ogóle

P O L E C A M !!!!!!

Ale z tą szczelinką to jest chyba JESZCZE głośniejszy niż bez? (mój)? Bo jak tak, to masz tak, jabyś podłączył 2x120mm na 16V - i to by był "szum" tego DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat mam Pionerr'a 16x tego ze szczeliną.

Nigdy żadnych kłopotów nie było. A np. kumpel z LG ma wieczne.

Poza tym szczelinka to mega wypas :D

Naprawde 100 razy wygodniejsze niż szuflada......

.....A jak masz obok inny napęd to już w ogóle

P O L E C A M !!!!!!

Ale z tą szczelinką to jest chyba JESZCZE głośniejszy niż bez? (mój)? Bo jak tak, to masz tak, jabyś podłączył 2x120mm na 16V - i to by był "szum" tego DVD.

Brak szuflady to prostszy mechanizm = lepszy, mniej awaryjny mechanizm a co za tym idzie mniej jest różnych części które mogą powodować szumy podczas pracy, ja uważam mój DVD "szczelinke" za cichutki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DVD Pioneer 500M 16x/48x jest dosc cicha, ale przy odtwarzaniu filmow spowalniam ją CD Bremse do predkosci 4x i wtedy jest nieslyszalna. Czyta nawet bardzo porysowane plyty. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włśnie przeglądałem sklep netowy i znalazłem napęd MSI. Czy ktoś miał konatkt z tym DVD/CDRW/CD? Bo microstar to pożądna firma, ale wydaje mi sie ze te cd to raczej wersje "eko".?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...