Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy karta podana poniżej to dobra w cenie do 160 zł ?? Jeśli nie to proszę o podanie innej z allegro w tym przedziale cenowym.

 

http://www.allegro.pl/item131088212__galax...t_w_tv_dvi.html

 

Zależy mi na tej, bo gościu jest z Wawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie, co z allegro polecacie na AGP do 150 zł (nie więcej !!). Karta nie dla mnie. Myślałem o Radeonie 9600Pro, tylko co z podkręcaniem ?? Kumpel chyba się w to nie będzie bawił, ale mimo wszystko gdybyście mogli to podajcie taką do kręcenia i bez. Myślałem też o 9600 Mobility, ale nie widziałem takowej na allegro. Co poradzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA :D z serii co kupic..

 

 

7600 GS 128 mb za 430 czy

 

7300 GT 128 mb za 300 ? :]

 

nie interesuja mnie wersje 256 bo nie bede markowac ani gracf w wysokich rozdzialkach.. interesuja mnie full detale w 1024. plynne oczywiscie :]

 

czy warto dorzucic to 130 zl do 76gs? :] nie musze brac wersji zalman na rdzen pojdzie WC na ram radiatorki + nawiew. Karta bedzie krecona oczywiscie...

 

P.S a moze inne mozliwosci? X800XL 16/6?

 

o taka:

 

Częstotliwość pamięci 980 MHz

Taktowanie rdzenia 400 MHz

 

DDR3... pewnie 2 ns.

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600 GS 128 mb za 430 czy

 

7300 GT 128 mb za 300 ? :]

Sam mam Galaxy GF7600GS i wedlug mnie warto dobulic , nawet gdybys w tej samej cenie mial Galaxy 7300GT 256/128 a GF7600GS tej samej firmy ale 128/128 to ten drugi ma wiecej jednostek PS/VS i mimo mniejszej ilosci ramow bedzie bardziej wydajny. Gralem na tym 7600 w FEAR/Quake4/Doom3/Demo Hitmna 4/Demo CoJ w 1024*768 na full. Bez problemow , tak samo demo MW szlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że X800XL nie ma sm 3.0 ;] A teraz dużo gier już wymaga sm 3.0 ;) Np wspomniany wyżej najnowszy Splinter Cell :) Zobacz też wymagania minimalne Crysis'a. X800 albo GF 6600. 6600 jest gorsze o wiele od x800 ale ma sm 3.0 :) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam okazje kupić kartę radeona , mam 2 oferty różnią się ceną 10zł jedna to ta: http://allegro.pl/item132118903_sapphire_r..._dvi_pci_e.html

 

a druga to ta: http://allegro.pl/item132230957_sapphire_r...mb_pro_bcm.html

 

Którą z tych dwóch wybrać ?? pod względem gier ?? I co powiecie o RAdkach x700 . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, bedę kupywał karte graficzną :blink: , własnie sprzedałem mojego 7600gs galaxy 1,2 , i chce sobie kupić coś z serji 7900gs, zamierzam kupić galaxy 7900gs 1,2 zalman, ale widze że pojawiło sie wiecej kart podobnych parametów np. gainwarda 7900gs też z pamiecmi 1,2 :unsure: , do wydania mam 700/800 zł, co wybrać, kolega ma 7900gs 1,2 zalman bardzo swietnie to działa, ale patrząc na teraz dostepne wersje kart, niewiem czy niesą one okrojone, bo tak było z tą moja wersją 7600gs1,2 , za wszelkie propozycje bedę wdzięczny, pozdro all :wink:

Edytowane przez karoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przymierzam się do kupna nowej karty graficznej, z racji tego, że nie potrafię już wytrzymać z moim uszkodzonym X800XT.

 

Tu pojawia się moje pytanie, – jaką kartę graficzną polecalibyście mi, która pod względem wydajności była by porównywalna do mojej X800XT i miała obsługę Pixel Shader 3.0 ?

 

Specyfikacja techniczna mojego PC w sygnaturce.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzięki za odpowiedź, lecz pojawia mi się kolejne pytanie, – jeśli mam na płycie głównej chipset VIA, to przy podłączeniu karty graficznej od nVidia mogą występować jakieś „konflikty” ?

 

Co do karty graficznej to chodzi o , tak ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzięki za odpowiedź, lecz pojawia mi się kolejne pytanie, – jeśli mam na płycie głównej chipset VIA, to przy podłączeniu karty graficznej od nVidia mogą występować jakieś „konflikty” ?

 

Co do karty graficznej to chodzi o , tak ?

 

Pozdrawiam.

Raczej żadnych konfliktów nie powinno być.

A co do tej karty z aukcji to TAK, to właśnie ta.Tą samą ale za parę złotych mniej możesz kupić od kolegi z forum Niemca, który jest powiązany chyba z RaduMir-em B-)

Sam zakupiłem tydzień temu taką kartę od Niemca i wszystko OK, tylko że jeszcze nie podłączyłem jej bo czekam na kuriera z Mobo :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, bedę kupywał karte graficzną :blink: , własnie sprzedałem mojego 7600gs galaxy 1,2 , i chce sobie kupić coś z serji 7900gs, zamierzam kupić galaxy 7900gs 1,2 zalman, ale widze że pojawiło sie wiecej kart podobnych parametów np. gainwarda 7900gs też z pamiecmi 1,2 :unsure: , do wydania mam 700/800 zł, co wybrać, kolega ma 7900gs 1,2 zalman bardzo swietnie to działa, ale patrząc na teraz dostepne wersje kart, niewiem czy niesą one okrojone, bo tak było z tą moja wersją 7600gs1,2 , za wszelkie propozycje bedę wdzięczny, pozdro all :wink:

zamówiłem 7900 gs Galaxy 1,2 Zalman, już sie niemoge doczekać ;), pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam powazny dylemat, jaką karte graficzna wybrac do max 350zł... koniecznie na PCIE. płyta głowna bedzie z SLI i myslalem zeby narazie kupic jednego GF i pozniej dokupic 2 jak bedzie brakowac mocy....(tylko jakiego)... jedni mowia zeby kupic radeona np x800pro.... prosze o pomoc, musze sie namyslic max do piatku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam powazny dylemat, jaką karte graficzna wybrac do max 350zł... koniecznie na PCIE. płyta głowna bedzie z SLI i myslalem zeby narazie kupic jednego GF i pozniej dokupic 2 jak bedzie brakowac mocy....(tylko jakiego)... jedni mowia zeby kupic radeona np x800pro.... prosze o pomoc, musze sie namyslic max do piatku...

polecam 7300 galaxy najlepiej z pamiecmi 1,2 +zalman np. taki zobacz tutaj zobacz na allegro jest tych kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item131845380_wyprzedaz_...b_gwarancj.html a moze to?

 

I czy tego GF bede mogł kiedys w SLI połaczyc czyli drugiego takiego za rok dokupic?? bedzie wtedy widoczna roznica w wydajnosci?

 

Tylko jakos bardziej przekonuje mnie x800pro poniewaz posiada 256mb i 256bit....

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Mam do wydania 1200zł, ostatnio moim oczom ukazała się podatna na OC karta MSI 7900GTO, twierdzą niektórzy że można z niej uzyskać wydajność zbliżoną do 7900GTX, oczywiście 512 ram 1,1ns

mowa o tej karcie:

http://www.allegro.pl/item133486591_msi_ge..._1700_mhz_.html

 

ewentualnie coś ze stajni Ati, jakiś X1900 ale tutaj niestety jestem słabo obeznany, proszę o porady do 1200zł (allegro wchodzi w grę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc przy zakupie kart graficznej :mur: . Szczegóły:

- cena do 340 PLN

- chłodzenie Silent Pipe (bez jakiegokolwiek wentylatora) - będzie nawiew z boku Fanderkiem 92

- wyjście DVI

- karta o dobrych osiagach nie koniecznie dobra do podkręcania i do grania w najnowsze gry

- typ złącza: PCI-Express x16

osobiscie bym wolał coś ze stajnii ATI

moje typy:

- Radeon X1300 Pro Gigabyte Silent Pipe II

- Radeon X1300 Pro Asus Silent

- GeForce 7300GT Gigabyte

wszystkim z góry wielkie dzięki za pomoc

Edytowane przez toykillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych co podałeś to gforce ale skoro NIE MA MOŻLIWOŚCI żeby to był galaxy z zalmanem ddr3 to na cholere ci w tej karcie na ddr2 256 Mb ?

weź wersję 128 ( o ile taka jest ) będziesz parę zł do przodu :mrgreen:

 

dokładnie 30 zł

 

a ja bym wziął galaxy 128 ddr3 - bo z stąd ta karta czerpie power, który w brew pozorom całkiem spory jest ( i skręcił na minimalne obroty i miał byś to samo -jesli chodzi o ciszę- i nie tylko troszkę lepszego 6600 Gt jeśli chodzi o wydajność )

o takiego http://www.apollo.pl/store/show_detail/27250

Edytowane przez wsad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...