Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. w najblizszym czasie szykuje sie do wymiany grafy (7600gs - zalman edition 1.2ns) na cos nowszgo w granicach 400-500 i juz sie w ogole pogubilem

 

mam dylemat pomiedzy

 

1950 pro ~480

7900gt ~430 - 3 miechy gwarancji

7900gs ~400

8600gt sonic+ ~400

 

co byscie doradzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cruel na pci-e czy agp ? bo nie wiem czy 2 komp to nowy czy stary ;-)

Na pci-e ;] Dokladam czesci jakies ekonomiczne do Asusa P5W DH. Za 6h konczy sie aukcja X800XT, i pewnie jego wezme. 6600GT nie wytrzyma nawet starszych gier na monitorze 21', a ogolnie u nv nie widze nic ciekawszego w tej cenie, hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakies karty na PCI-x ale z możliwie najlepszą jakością obrazu. Nie musi być to żaden demon prędkości, wystarczy cos pokroju gf4 ti. Może być uzywana. Macie coś na myśli?

Jeśli tylko jakość obrazu to tylko Matrox, szukaj na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakies karty na PCI-x ale z możliwie najlepszą jakością obrazu. Nie musi być to żaden demon prędkości, wystarczy cos pokroju gf4 ti. Może być uzywana. Macie coś na myśli?

matrox tak, 2 d ma super, widzialem matroxa w dzialaniu

 

a jak ma byc cos w miare dobrego i nowoczesnego to jakas karta ATI/AMD - np radek 1300 wzwyż

 

ATI ma naprawde super jakość obrazu, sam aktualnie na 2 kompie zdechlaku uzywam 1050, ale to wczesniejszy chipset niz ten w 1300. ale obraz jest super ostry i czysty. i nawet da sie na tym zlomie pograc :D

 

 

co do pytan co kupic...do nowoczesnych gier i tak nie warto kupować gniotów typu 8600...niewazne ile maja ramu i jak mocno sie kreca, zawsze w dx10 beda dostawały po [gluteus maximus]

chyba ze kupicie karte i wymusicie obsluge tylko dx9(np uzywajac tylko wxp)

 

bo NADAL liderem, jesli chodzi o płynność obrazu w grach dx9c jest 7900gs/gt/gto lub radek 1950pro

zwłaszcza modele z 512 mb ramu

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzet jaki posiadam:

 

Typ procesora AMD Athlon 64, 3200+

Plyta glowna ASRock 939Dual-SATA2

Pamiec fizyczna Hynix 1024MB PC3200 DDR

Dysk fizyczny ST3160815A 160GB

Zasilacz Fortron 400W

 

a kaski do okolo 450zl powiedzmy ;]

Edytowane przez Atk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7300GT 256MB DDR3 od Palita . Podobna cena czyli ile ? Za 250 masz 6800GT z 60 dni gwary, trochę drożej masz 7600GS DDR3. I jeszcze Radek HD2600 PRO DDR3 , wykręcisz na XT i jest OK, ale musisz się codziennie modlić o nowe lepsze sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie! błagam o pomoc!

obecnie mam GeForce 7600 GT 128MB. chciałbym jakąś nową kartę, która byłaby 2x lub 3x lepsza od obecnej. mam na celu 2: GeForce 8800 GTS 640MB i Radeona HD2900XT. muszę przyznać, że oba są świetne, ale... nie widzę różnicy :mur: ! który jest lepszy? stać mnie na oba, ale nie wiem na którą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serwal4.

 

i dzięki beka.

 

do jakiego kompa? więc tak:

procek AMD Athlon 64 3000+, kartę pisałem, 1GB RAMu, płyta Biostar NF4 Ultra-A9A.

ja tam głównie do grania i odróbki grafiki kompa używam. pot koniec roku chcę też 2GB RAMu kupić.

 

*pod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...