Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

a cos wiecej??:) chce zeby byla na najblizsza przyszlosc to moze macie jeszcze jakies dobre karty.

 

 

poki co zastanawiam sie nad Sapphire Radeon HD3650 512MB i Palit GeForce 7600GS Sonic AGPx8 256 MB DDR3. Jeszcze jak podkrece procka to mysle ze beda lepiej chodzic:)

Edytowane przez tiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prze-serdecznie!

 

Potrzebuję zakupić jakąś kartę graficzną do pogrania w niezłej jakości w Fallouta 3 w rozdziałce 1280x1024 (w innej nie!).

Fundusz jakim będę dysponował to ok. 200zł, być może kapkę więcej :) Sprzęt jaki mam to X2 4400+, 2GB RAMu, zasilacz markowy 350W.

Czy da się wg Was coś do tego dopasować? :) Zastanawiałem się nad jakimś radziem 4650, nv 9500GT, ale w jest raczej dyletantem w tej dziedzinie, dlatego też zwracam się do Was o pomoc :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Idzie zima, więc jest to dobry czas na zaszycie się przed kompem z nowymi grami. Niestety sytuacja wygląda gorzej jak ma się kartę graficzną z poprzedniej epoki. Postanowiłem więc wymienić grafikę na coś mocniejszego. Niestety sytuacja nie wygląda tak różowo jak ma się ograniczony budżet. Zastanawiam się nad 9600 GT, w sumie wybór wydaje się być trafiony bo ponoć jest to optymalna grafika do mojego procesora, a pozatym średnio mi się widzi wymiana także zasilacza.

 

A więc pytanie brzmi

Co byście doradzili?? czy nie cudować i brać 9600GT, czy inna grafikę z którą poradzi sobie mój zasilacz.

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

(mowa o kompie z sygnaturki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prze-serdecznie!

 

Potrzebuję zakupić jakąś kartę graficzną do pogrania w niezłej jakości w Fallouta 3 w rozdziałce 1280x1024 (w innej nie!).

Fundusz jakim będę dysponował to ok. 200zł, być może kapkę więcej :) Sprzęt jaki mam to X2 4400+, 2GB RAMu, zasilacz markowy 350W.

Czy da się wg Was coś do tego dopasować? :) Zastanawiałem się nad jakimś radziem 4650, nv 9500GT, ale w jest raczej dyletantem w tej dziedzinie, dlatego też zwracam się do Was o pomoc :)

 

Pozdrawiam.

Chyba raczej 8600 GTS:

3143946[/snapback]

Witam wszystkich

 

Idzie zima, więc jest to dobry czas na zaszycie się przed kompem z nowymi grami. Niestety sytuacja wygląda gorzej jak ma się kartę graficzną z poprzedniej epoki. Postanowiłem więc wymienić grafikę na coś mocniejszego. Niestety sytuacja nie wygląda tak różowo jak ma się ograniczony budżet. Zastanawiam się nad 9600 GT, w sumie wybór wydaje się być trafiony bo ponoć jest to optymalna grafika do mojego procesora, a pozatym średnio mi się widzi wymiana także zasilacza.

 

A więc pytanie brzmi

Co byście doradzili?? czy nie cudować i brać 9600GT, czy inna grafikę z którą poradzi sobie mój zasilacz.

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

(mowa o kompie z sygnaturki)

Podaj budżet jaki chcesz przeznaczyć... :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialabym wymienic karte grafiki, na ciut lepsza (wiedzmin lekko sie dlawi) - niestety moj zestaw jest nieco przedpotopowy. P4 2.8, MS 6788, ATI Radeon 9600,2GB RAM, zasilacz nie markowy ale 450W. Myslalam o Radeonie 3850 512 DDR3, az przeczytalam forumowy poradnik - gdzie dla mojego procesora to raczej Pallit GeForce 7300 GT 256 DDR3. Czytalam wypowiedzi na forum i malo jest entuzjastow tej karty.

 

Tak wiec - jak ucierpialby 3850 w takiej konfiguracji? Czy faktycznie lepiej GF7300GT?

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Jakbyście ocenili kartę 3850 od firmy powercolor? Czy jest to godna polecenia marka? Mam dokładnie na oku taki oto model: http://www.powercolor.com/Global/products_...?ProductID=1980 Głośność nie jest dla mnie aż tak kluczowym elementem, bardziej mi zależy na jakości i wydajności. Pytam, bo niestety różne opinie krążą o tej firmie, a akurat od niej jest najtaniej ten model (~280zł). W podobnje cenie nie znalazłem nic o podobnej wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powercolor Hd4850 Psc+ Vs Play! Edition (ax4850 512md3-dho)

 

Czym różnią się obie karty, mając szczególnie na uwadze chłodzenie? Które jest cichsze, a które wydajniejsze. Mi zależy głównie na ciszy. Ta druga karta ma natywne/prawdziwe HDMI i Display Port (a nie przez jakieś tam przejściówki). Do tego ta druga karta jest o wiele tańsza od wersji PSC+. Która lepsza? Chciałem już kupować a tu takie coś mi w głowie zamąciło:

http://techplanet.pl/?gk=0&k=8&id=...mp;filtr=szukaj

 

Piszę tutaj, bo w osobnym temacie nikt mi nie odpisuje :(

Edytowane przez majki84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie, bo zależy mi na czasie. Co będzie cichsze:

http://www.ceneo.pl/1848194 (powercolor 4850 psc+), czy

http://techplanet.pl/?gk=0&k=8&id=...mp;filtr=szukaj (powercolor Play! [DP])

Chcę jutro zamówić kartę. Zależy mi na ciszy. Czym różnią się obie karty patrząc na chłodzenie. Play jest 100zł tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zmiany grafy i chciałem się zapytać jaki będzie najlepszy wybór według was.

Mam sempron 3000+ 939, 1,5gb ram i radka 9550(gecube rev2.1) Budżet nie więcej niż 300zł. przeznaczenie Filmy i gry. proszę o pomoc. pozdrawiam.

 

 

Edit: Grafa ma być pod pci-e

Edytowane przez Dżadżar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...