Jump to content
radzio77

Problem z formatem Laptop Asus x550c

Recommended Posts

Cześć ja jestem Radek i mam problem ze zrobieniem formatu, nigdy tego nie robilem ale wiem o co w tym chodzi wszystko zrobilem jak jest w tym filmiku 

Posiadam windows 8 już wszystko było ustawione przy kupieniu wszystko zainstalowane więc tylko włączyłem do zasilania i było wszystko git.Ale teraz chcę zrobić zeby laptop wrócił do ustawień fabrycznych z powodu drobnego zamulenia laptopa, Wiem że chodzi tu też o partycję recovery ale nie wiem czy ją mam ponieważ wszystko robie na tym filmiku jestem już na wybraniu ustawień jakie formatowanie chce użyć szuka szuka i wyskakuje : Brak niektórych plików włóż nośnik danych coś w tym stylu :

Nie wiem co dalej zrobić.

post-214832-0-78077800-1420026976_thumb.png

Chwila, chwila... Partycja "Recovery" jest ukryta i jej nie zobaczysz. Chcesz po prostu zainstalować system od nowa, czy spowodować aby obecny już nie "mulił" ? Jeśli to pierwsze, to poczytaj w necie o czymś takim jak instalacja systemu z partycji recowery. Ja, aby zrobić reinstalke systemu w moim laptopie musiałem podczas włączania kliknąć (chyba 3 lub 5 razy) F6 i automatycznie pojawiało się okno instalacji systemu.

Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale mam nadzieję że pomogłem.