Skocz do zawartości
Pete12234

Monitor do grania do 500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Noszę się z zamiarem zakupu monitora. Budżet wynosi 500zł, nie więcej. Znalazłem taki monitor http://www.x-kom.pl/p/207297-monitor-lcd-led-22-lg-22mp65vq-p-czarny.html.

Ogólnie moje wymagania to matryca IPS lub TN, wejście DVI lub HDMI i wielkość 22".

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smużenie jakieś tam występuje, ale nie tak duże. To są monitory za 500 zł. Nie oczekuj cudów. Ja mam Dell 2209WA. To jeszcze starszy panel IPS. Może nawet wolniejszy od tego w tym AOC. W TN bym się nie pakował. Biedna jakość obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to smużenie jest denerwujące i znacząco zmniejsza przyjemność użytkowania? Teraz mam monitor z czasem reakcji 5ms, odczuję to jakoś?

NIE.

 

Pytanie czy Twoje obecne 5ms to 5ms faktyczne czy na papierze.

Z ms jest tak jak z MHz RAM 1600 a 1866, czy 3 a 4 warstwami srajtaśmy.

Przeciętny user nie odczuje różnicy.

 

Jak pisze reyden. To było odczuwalne kilka lat temu, jak na rynek wchodziły dopiero panele LCD.

Edytowane przez Szawel
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi o to chodziło. Zadajesz pytania jakbyś kupował monitor za 3000 zł, a to jest monitor za śmieszne pieniądze.  Poleciłem Ci ten AOC bo pare osób z tego forum go kupowało i opisywało swoje wrażenia. Jest nawet recenzja tego modelu, a 23' i też zebrała dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...