Skocz do zawartości
Vlrus

Projekt Wiedźmin

Rekomendowane odpowiedzi

Va’esse deireádh aep eigean…
Witam wszystkich bardzo serdecznie na tym forum. Jest to moja pierwsza konstrukcja którą chcę się podzielić ze światem więc proszę o wyrozumiałość zwłaszcza przy zdjęciach.
 
Tak więc zaczynamy.
Myśl na ten projekt narodził się jeszcze przed wydaniem pierwszej gry wiedźmin i w zasadzie w trakcie czytania "chrzest ognia" podczas projektowania sugerowałem się fan artami jak i zarówno samymi grami. Obudowa która posłuży za adepta do mutacji to stara obudowa do której mam wielki sentyment i przechodziła już kilka przeróbek (niestety nie mam już zdjęć jak wyglądała oryginalnie)
 
Stan od którego zaczynam modowanie:

76a3a9f3587e.jpg

29c69b4e10a4.jpg

4bb35cb558a1.jpg

2f58ec1de855.jpg
Następne zmiany to przemalowanie całości na czarny mat z czerwonymi akcentami oszlifować oraz obłożyć front ćwiekami i skórą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobrze doświetlone, nieporuszone zdjęcia, to kup nawet najtańszy statyw i rób fotki z opóźniaczem, bez lampy. W ten sposób nie będzie przebłysków na elementach kompa, a zdjęcia wyjdą super ostre, ponieważ w momencie jego zrobienia nie dotykasz nawet aparatu.

 

Ładny kolorek frontu Ci wyszedł. Co to za materiał, w który powbijałeś ćwieki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał to jaką eko-skóra nie mam pojęcia jak się dokładnie nazywa. Od środka będzie jeszcze zszyta bo na razie jest tylko luźno założona. Kolorek to najzwyklejszy na świecie czarny mat z tym ,że postarałem się żeby był bardziej "prymitywny" (w końcu ma nawiązywać do wiedźmina a tam technologie były w powijakach; wzorowane na grze) Co do porady dziękuję sprawdzę na następny raz spróbuje, mam nadzieję że wyjdzie tak jak powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...