Skocz do zawartości
galaxy_938

Powieccie mi.....

Rekomendowane odpowiedzi

Ile jeszcze założysz topiców o właściwe tyn samym.

Co my google jestesmy czy co. Szukaj zoabcz na stronie porducenta, co może my ci mamy szukać i podsuwać gotowe odpowiedzi.

Wywalić ten topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galaxy ty nawet w temacie tego topicu popelniles blad ortograficzny, to nawet ja takich gaf nie sypie...a odpowiedziec na to pytanie mozesz sobie sam wchodzac na strone producenta twojej plyta glownej.....to takie trudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E bandit przed godziną pytał czy taśmy ata (nie wiedział nawet jak to się prawidłowo nazywa) naja wpływ na podkecanie proca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że mają, ja nawet słyszałem że jak się postawi kompa do góry nogami to jest przyrost 25% w 3dmarku bo wtedy dane z grafiki do proca spływają szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ci nowy temat: "Wpływ obudowy PC'eta na podkręcanie karty graficznej", lub coś podobnego (może ktoś ci to wytłumaczy, ale wątpie w to). :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ci nowy temat: "Wpływ obudowy PC'eta na podkręcanie karty graficznej", lub coś podobnego (może ktoś ci to wytłumaczy, ale wątpie w to). :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Słuchaj DareDevil nie wyśmiewaj się z kolegi bo sam nie jesteś lepszy(klika topiców w dół) a obudowa ma wpływ na podkręcanie grafiki :lol: zagiąłem cie? Porównaj sobie przepływ powietrza w MIDI tower i BIG tower jeśli nie wierzysz. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że do twojej płyty jest specjalny bios, po wgraniu którego możliwe staje się włożenie procesorów AMD z XP włącznie...

Opteron też wejdzie!!!! 8)

Opteron to i bez aktualizacji biosa wejdzie, pytanie jest czy wejdzie PIV z HT, albo czy chociaż HT da się jakoś przeflaszować do AthlonaXP :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...