Skocz do zawartości
botanicFTS

Komputer do 2800 zł +/-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam strasznie drewnianego kompa, który jest już dość stary i od niedawna przymierzam się do kupienia nowego. Najbardziej celuje w gry, aczkolwiek chciałbym aby komputer był ogólnie do wszystkiego. 

 

Mój budżet to około 3000 zł (na moje ~750 euro) na cały zestaw wraz z obudową i wysyłką, gdyż muszę mieć sporo pieniędzy na wysyłkę tego do mnie, do Niemiec. Sam nie wiem, ile to będzie kosztowało, napisałem już maila do morele i czekam na odpowiedź z wyceną. Nie chcę napędu DVD, mam ich kilka w domu a szkoda marnować pieniądze na dodatkowe.

 

Ogólnie to patrzyłem na koszyki, nie znam się, wspomagałem się tymi z PurePC, prosiłem znajomych o zestawy i mieściliśmy się w 2850 zł ze wszystkim, także źle chyba nie będzie :P

 

http://www.morele.net/inventory/info/rnMucr/

 

Ten koszyk chyba najbardziej mi leży, powiedzcie co zmienić, co dodać, wywalic.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

 

ewentualnie, jeżeli ktoś zna jakieś niemieckie odpowiedniki sklepów typu morele, to bardzo bym prosił, ułatwiłoby mi to sprawę i to bardzo

Edytowane przez botanicFTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@edit

 

Tak myślałem nad zmianą płyty głównej, jest sens? ceny stosunkowo podobne np. do gigabyte

 

 

Twój zestaw w pierwszym poście wygląda ok.

Podaj nam może ten niemiecki sklep, który upatrzyłeś sobie, byśmy tam spróbowali coś złożyli.

 

http://www.hardwareversand.de/

 

mój koszyk z tej strony wygląda tak:

 

8ngETmj.jpg

 

ceny są porównywalne do tych Polskich a nawet wychodzi taniej bo około 715 euro ~~ 2860 zł razem z montażem i przesyłką, z tą róznicą że tu mam na miejscu i do tego 2 letnią gwarancje na wszystko i przesyłka wychodzi taniej, bo jak wczoraj mi odpisali z morele, ile to będzie kosztowało to aż zaniemogłem i nie chciałem im odpisywać.

 

 

Rozważ wymianę dysku talerzowego 1 TB na ~0,25 TB SSD .

 

też tak myślałem ale ssd dokupie w późniejszym czasie

Edytowane przez botanicFTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...