Skocz do zawartości
Vidic15

Sony Xperia Z na allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Na allegro znalazłem aukcję dotyczące tego telefonu w cenie nie przekraczającej 500zł. Haczyk w tym, że te telefony wysyłane są z Wielkiej Brytanii. Czy ma ktoś informację czy są to oryginalne telefony czy może podróbki? Bo cena zachęcająca i nawet byłbym skłonny znieść ewentualne problemy z gwarancją jeżeli tylko byłyby to oryginalne telefony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Z zaraz po premierze. Szczerze, to obecnie topem, jeżeli chodzi o opłacalność, jest moim zdaniem Lumia 920 za 300 zł. Podróbek, lub chińskich wersji - jak kto woli, jest multum. Najbezpieczniej brać z polskiej, autoryzowanej  dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Z zaraz po premierze. Szczerze, to obecnie topem, jeżeli chodzi o opłacalność, jest moim zdaniem Lumia 920 za 300 zł. Podróbek, lub chińskich wersji - jak kto woli, jest multum. Najbezpieczniej brać z polskiej, autoryzowanej  dystrybucji.

 

Tylko ta Lumia również jest wysyłana z Wielkiej Brytanii jak widzę. Ja potrzebuję telefonu z Androidem dlatego Lumia odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na windowsmania jest artykul o tym ich chinskie 920/925 roznia sie komponentami, np. matryca dotyku itp.
Wkoncu kupilem uzywke z roczna gwara lumie 925 za 650zl ... Zdjecia pstryka cholera rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...