Skocz do zawartości
alina.leszek

Smartfon AllView

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć tę markę? Zamierzam kupić chrześniakowi właśnie tel. AllView E2 Jump. Nie jest specjalnie drogi, gry podobno chodzą na nim dobrze, internet śmiga i robi w miarę niezłe zdjęcia. Niewiele wiem na temat tej firmy, ale została  mi polecona, więc postanowiłam wybadać kto zacz. Wygląda przyzwoicie i porządnie, a taka gumowa ochronka wokół telefonu może chyba w jakiś sposób amortyzować przy upadku, co w przypadku nastolatka jest raczej więcej, niż pewne. Nie znalazłam nigdzie wątku o tych tel., ale jeśli coś przegapiłam, to przepraszam. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego telefonu moge polecić ci telefon Motorola Moto E LTE, czyli moto e2. Kosztuje pare zł więcej a jakość wykonania, parametry ma bardzo podobne, różnica jest taka że Motorola to dużo lepsza marka, telefon posiada aktualizacje do najnowszej wersji androida i ogólnie działa perfekcyjnie. Poleciłem go bratu jakiś czasu temu, bo miał już paroletni Galaxy s2 i jest wniebowzięty. telefon na jednym ładowaniu trzyma nawet 3.4 dni. Jedyny jego minus to brak diody doświetlającej do aparatu ale umówmy się że telefony z tej półki cenowej szału aparatem i tak nie zrobią:) Tutaj link do pierwszej aukcji jaką znalazłem, Z tego co widzaiłem to jest 40 zł droższy od telefonu który ty podałaś. Na twoim miejscu skusiłbym się własnie na motorolke:) http://allegro.pl/smartfon-motorola-moto-e-lte-4x1-2ghz-8gb-lollipop-i5410923914.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Antyweb jest recenzja innego modelu. O ile sama treść arta jakoś specjalnie po nim nie jedzie, o tyle w komentarzach jest kiepsko.

W sumie nic dziwnego. Też polecałbym coś bardziej firmowego. To nie te czasu, że bierzemy co popadnie i producent po naszych zgłoszeniach problemów poprawia. Testowanie produktu kosztuje i jak go nie stać na testerów, to niech spada z rynku - na jego miejsce są inni.

 

W tej cenie też patrzyłbym na Motorolę, przy czym wymiary i kształt tych cegiełek nie każdemu przypadnie do gustu.

Alternatywą są np LG L90, przy czym brak w nim czujnika światła. Są też używane telefony na gwarancji - można by szukać S4 mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...